Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Літина

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

Шановні користувачі касових апаратів (РРО)!

Літинське відділення Хмільницької ОДПІ Згідно листа від 21.01.13 р. № 891/6/22-1315/48 з 01.01.2013 р. суб’єкти господарювання, що мають в наявності РРО (касовий апарат), повинні подавати звітність  про використання РРО в електронному вигляді дротовими та бездротовими каналами зв’язку до податкової інспекції.Якщо Ви використовуєте РРО старого зразка, який не має вбудованого модема, то Вам необхідно придбати РРО нового покоління, які створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми, або доопрацювати наявну касову техніку в центрах сервісного обслуговування, приєднавши до неї модеми для передачі звітної інформації. Паралельно РРО запрограмовують на створення електронної звітності. Адаптаційний період відведений на цей процес спливає 1 липня. Штрафи за відсутність електронної стрічки до цього часу не застосовуватимуться»


 

Сума коштів, сплачена за періоди навчання наступного року, не включається до податкової знижки

Окремі громадяни мають право на податкову знижку, тобто можуть повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого протягом 2012 року із заробітної плати. До податкової знижки можна включити, зокрема, суму коштів, сплачених протягом звітного податкового року платником податку на користь закладу освіти за навчання платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.


 

Вага інформації про землю зростає

84% власників паїв відчувають інформаційний голод і 500 тисяч потребують юридичної підтримки з земельних питань

Результати загальнонаціонального дослідження, проведеного на замовлення Проекту USAID «АгроІнвест», засвідчують, що українські селяни – власники земельних паїв фактично перебувають у стані інформаційного голоду. 84% з них оцінюють свій рівень поінформованості про земельні питання як недостатній. Через брак відповідних знань багато хто з них позбавлений змоги ухвалювати свідомі рішення щодо майбутнього земельних ділянок.

 

 

Податок на додану вартість

Літинське відділення ХОДПІ згідно листа ДПС  України від 11.03.2013 р. № 2863/5/15-33-16 повідомляє, що електронний цифровий підпис, який накладається на податкову накладну  при її реєстрації в Єдиному реєстрі  податкових накладних, та підпис, що скріплює цю податкову накладну при її видачі покупцю, мають належати одній особі, якій делеговано право на підпису податкових накладних.


 


Сторінка 10 з 16
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика