Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Літина

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

Щоб вашу земельну ділянку не вилучили, покваптесь сплатити земельний податок !

Хмільницька ОДПІ інформує землевласників та землекористувачів фізичних осіб, що 23 серпня 2013 року сплив граничний термін сплати земельного податку. Переважна більшість свідомих хмільничан вчасно і в повному обсязі сплатити земельний податок. Однак, на жаль, є і боржники. Тому закликаємо вас , шановні громадяни, терміново сплатити земельний податку будь-якому відділенні банку або в сільській раді і нагадуємо про відповідальність за несплату або несвоєчасну сплату податку.

 

200 РРО з модемами платників податків у Хмільнику звітують по-новому

Сьогодні у платників податків Хмільницької ОДПІ працюють вже майже 200 сучасних моделей касових апаратів з вбудованими модемами, які формують електронну касову стрічку і автоматично передають дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів. Це становить біля 50% від загальної кількості зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій. Лише у серпні на новий формат переведено 45 касових апаратів.

Суб'єкти господарювання мають ще досить обмежений час на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом якого штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання звітності про використання РРО в електронній формі застосовуватись не будуть.

Нагадаємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.04.13 №82 затверджено новий Державний реєстр РРО з переліком сучасних моделей РРО з вбудованими модемами або в комплекті з модемами, які дозволені до використання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Детальну інформацію з цього питання можна отримати на сайті: http://minrd.gov.ua .

«Електронна касова стрічка робить процес звітування для власників реєстраторів розрахункових операцій максимально комфортним та зручним. При цьому, нововведення дозволяє відмовитись від паперової контрольної стрічки та зменшить кількість перевірок. Адже Міндоходів України направляє всі зусилля на забезпечення простоти і зручності здійснення податкових і митних процедур та на усунення адміністративних бар'єрів для підприємницької діяльності», - зазначив начальник Хмільницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ігор Катрін.

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

 

Україна налаштована реалізувати увесь потенціал поглибленої співпраці з ЄС, - Міністр О.Клименко

Реалізація митних та податкових реформ, передбачених Угодою про Асоціацію з Європейським Союзом, сьогодні є серед основних пріоритетів у діяльності Міністерства доходів і зборів України. Про це Міністр Олександр Клименко повідомив під час зустрічі з Головою Всесвітньої федерації палат Міжнародної торгової палати, Президентом ТПП Словаччини Петером Мігоком.

 

За відсутність електронної касової стрічки не штрафуватимуть до 1 січня 2014 року

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності.

 


Сторінка 7 з 16
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика