Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Літина

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

На Вінниччині міндоходівці виявили «підводні течії»… спирту

Пластиковий трубопровід довжиною 196 метрів, що з’єднував береги Придністров’я та села Садківці Могилів-Подільського району, виявили співробітники ГУ Міндоходів у Вінницькій області спільно з військовослужбовцями прикордонного відділу Могилів-Подільського району.

 

Кабмін затвердив п’ятирічну Стратегію розвитку Міндоходів

Кабмін затвердив п’ятирічну Стратегію розвитку Міндоходів

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року.

Цим документом визначено комплекс з  восьми стратегічних напрямів розвитку Міністерства, які деталізовані за конкретними стратегічними цілями, алгоритмами та строками їх виконання.

Відповідно до Стратегії, у найближчі п’ять років робота Міндоходів буде спрямована на  вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації митного регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, запровадження сучасної IT-функції у роботу органів доходів і зборів.

 

Щодо попередження шахрайських дій

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Міністерства доходів і зборів України  інформує про те, що протягом вересня-жовтня 2013 року на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

 

Практику виведення надприбутків з-під оподаткування допоможуть правила трансфертного ціноутворення

Практику виведення надприбутків з-під оподаткування допоможуть правила трансфертного ціноутворення

Саме на цьому було наголошено під час зустрічі керівництва Головного управління Міндоходів з платниками податків Вінниччини. Близько 200 представників бізнесу зі всієї області обговорювали основні правила трансфертного ціноутворення та особливості адміністрування єдиного соціального внеску органами Міндоходів.

Виступаючи на зустрічі, начальник управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Тетяна Андреяшкіна ознайомила присутніх з методами визначення ціни у контрольованих операціях, особливостями визначення звичайної ціни та яку відповідальність нестимуть порушники за недотримання методів трансфертного ціноутворення.

Закон, який набрав чинності з 1 вересня 2013 року, зобов'язує всіх великих платників податків з оборотом від 50 млн грн на рік, а також платників податків, що здійснили великі операції, повністю розкрити підрозділам Міндоходів всю групу пов'язаних осіб. При цьому, не обмежуючись лише тими особами, які безпосередньо беруть участь в угоді, або пов'язані з особою не напряму, які складно обчислити, використовуючи дані державного реєстру. Про це повідомила начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у області Світлана Білилівська. При цьому вона наголосила, що завдяки інституту контролю трансфертного ціноутворення, держава отримує ефективний механізм протидії оптимізації оподаткування з використанням пільгових податкових юрисдикцій, а також спосіб змусити великий бізнес платити гроші саме в український бюджет. Разом із тим, дозволить створити дієву систему державного регулювання трансфертного ціноутворення в Україні, що надасть змогу захистити податкову базу та уникнути при цьому підстав для подвійного оподаткування та невизначеностей, які можуть перешкоджати прямим іноземним інвестиціям та розвитку зовнішньої торгівлі.

 


Сторінка 4 з 16
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика