Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Літина

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

Скандал на 14 окрузі: Мельничук – Жеребнюк

Скандал на 14 окрузі: Мельничук – Жеребнюк

Перший президентський виборчий скандал розгорнувся на Вінниччині на території округу №14. Місцеві газети у Літині, Бару, Тиврові та Жмеринці вийшли із однаковими публікаціями. Народний депутат України Віктор Жеребнюк, який 23 лютого покинув фракцію Партії Регіонів, на сторінках районної преси закликав своїх виборців підтримати на виборах кандидатуру Петра Порошенка. Ніби – благородно. Втім, люди в районах цю новину сприйняли із подивом, адже знають про політичну прихильність ,,народного" депутата по 14 округу.

Першим публічно відреагував виконуючий обов’язки голови Літинської РДА, колишній опонент Жеребнюка на виборах у парламент Іван Мельничук. Він зазначив: «Спасибі за підтримку демократичного кандидата. Але якось не дуже вчасно , пане Жеребнюк!»

Також Мельничук у своєму коментарі сказав: «Сьогодні не будемо розбиратися, що заважало цьому „самовисуванцю від колишньої влади” раніше висловлювати свою підтримку Петру Олексійовичу не тільки на словах, а й своїм голосуванням у стінах Верховної Ради, приймаючи ключові для країни рішення - віддати свій голос за відставку Уряду, не підтримувати сумнозвісні закони від 16 січня, які підняли всю Україну на боротьбу з режимом, не підтримувати кабальний Податковий кодекс, а натомість створювати робочі місця, творити європейську Україну. Сьогодні закликаю усіх громадян не втрачати пильність та уважно придивлятися до тих блюзнірів, які будь-що намагаються зберегти під собою тепленьке депутатське крісло, перефарбовуються і висловлюються за підтримку одного з лідерів демократичного напрямку . Пристосуванці – політики вчорашнього дня».

Нагадаємо, що скандал між опозиціонером Іваном Мельничуком та провладним Віктором Жеребнюком розгорнувся під час підрахунку голосів на парламентських виборах. Тоді Центральна виборча комісія фактично відібрала перемогу у Мельничука. 31 жовтня 2012 року після обробки 100% протоколів Мельничук отримував перемогу. Розрив становив понад 2500 голосів. А вже наступного дня Жеребнюк вийшов на перше місце. Розрив на користь самовисуванця склав 83 голоси. Іван Мельничук наголошував, що опонентом було навмисно пошкоджено бюлетені, а хто є дійсним переможцем, підтвердить Європейський суд.

Оксана Тамаринка

 

До уваги платників податків

Річний семінар для платників податків Літинського , Хмільницького  районів та м.Хмільника відбудеться 16 січня 2014 року

Хмільницька ОДПІ запрошує платників податків на річний обласний семінар з питань подання звітності за 2013 рік і нововведень податкового законодавства у 2014 році за участю фахівців ГУ Міндоходів у Вінницькій області, філії ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів у Вінницькій області», товариства «Знання», який відбудеться 16 січня 2014 року о 10 год. ранку в приміщенні Хмільницької міськради, 2 поверх актовий зал.

Відділ обслуговування платників податків Хмільницької ОДПІ, тел. для довідок: 2-23-78.

До уваги платників податків – важливі зміни 2014 року у вартості ЄП, ПСП та торгового патенту

Згідно з нормами частини другої статті 41 Бюджетного кодексу України, до набрання чинності законом про Державний бюджет на поточний період  діють норми Закону про Державний бюджет України на попередній бюджетний рік.

Пунктом 4 частини другої статті 41 названого Кодексу встановлено, що соціальні стандарти та соціальні гарантії, у тому числі прожитковий мінімум, рівень його забезпечення, мінімальна заробітна плата, надання пільг, компенсацій і гарантій населенню, у поточному бюджетному періоді застосовуються у розмірах та на умовах, що діяли у грудні попереднього бюджетного періоду.

Відповідно до   Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" станом на 01.12.2013 мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи встановлена у розмірі 1218 грн.

Враховуючи вищевикладене Хмільницька ОДПІ інформує платників податків, що з 1 січня 2014 pоку податкова соціальна пільга (ПСП) становитеме:  609,00 гpн. (50 % прожиткового мінімуму).

Податкова соціальна пільга в межах 150 % = 913,50 гpн., а 200 % ПCП = 1218 гpн.

Податкова соціальна пільга може застосовуватися до доходу працівника у виглядi заробітної плати чи прирівняних до нeї виплат, якщo розмір доходу нe перевишує прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленнoгo нa 01 січня звітнoгo податковогo року, помноженoгo нa 1,4 тa округленогo дo найближчиx 10 гривень. Tобтo, максимальний розмір доходу, при оподаткуванні якогo може бути застосована податкова соціальна пільга у 2014 рoці = 1218 * 1,4 ≈ 1710 грн.

 

Граничні терміни подання декларацій платниками єдиного податку

Міністерство доходів і зборів України нагадує. За результатами роботи 2013 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ груп, заповнюють та подають декларацію платника єдиного податку протягом   60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Тобто, останній день подання податкової декларації платниками єдиного податку першої та другої груп -  3 березня 2014 року.

 

Замість Бази знань на веб-порталі Міндоходів з 1 січня 2014 р. інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Інформаційна довідка про Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Враховуючи функціональні повноваження Міндоходів, результати всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень), необхідність мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою та накопичений досвід в галузі надання інформаційних послуг виникла необхідність створення загальнодоступного джерела інформації в т.ч. з використанням існуючих редакцій запитань-відповідей Бази знань, письмових консультацій на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян, чинного законодавства тощо.

 


Сторінка 1 з 16
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика