Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Визволення медведиці на волю!

Повернення медвидиці Рози на волю!

Визволено з клітки медведицю, що знаходилась поблизу Літина, що на Вінниччині, і успішно транспортовано в Карпати.

 

21 декабря 2012 год предсказания, конец света 21 декабря 2012 года, майя ванга нибиру 2012 год

21 грудня 2012 року (21.12.2012) пройде Великий парад планет, принесе загрозу для землян і хаос

 

Ми вже писали про можливий спалах наднової зірки Бетельгейзе із сузір'я Оріона, який буде для землян як друге Сонце. Однак окрім відсутності темної ночі на кілька тижнів, неприємностей не слід очікувати.

Набагато більше варто очікувати неприємностей, на думку вчених, від не менш дивовижного, але в той же час руйнівного явища, яке має відбутися 21 грудня 2012. У цей день жителі Землі стануть свідками великого параду планет.

Насправді таке космічне явище проходить досить часто – планети сонячної системи вже не раз шикувалися в один ряд, але майбутній великий парад планет знаменний тим, що крім основних дев'яти планет в ряд з ними постане Сонце, і всі десять космічних тіл опиняться на осі центру галактики. А в центрі нашої Галактики розташована чорна діра, яка випромінює рентгенівські хвилі в бік нашої планети.

Тому така знаменна, унікальна і прекрасна подія одночасно несе в собі загрозу для землян: сильне випромінювання від Юпітера, Сатурна, Марса і чорної діри викличе на Землі відмову всієї техніки та електроніки: відбудеться збій інфраструктури.

Навіть такі прилади на батарейках, як диктофон, вийдуть з ладу. Потужність випромінювання може виявитися настільки величезною, що парад планет завдасть нищівного удару по економіці всіх без винятку країн.

На щастя, 21 грудня, як багато хто вважає, не стане кінцем світу - випромінювання буде не настільки потужним, щоб випалити на нашій планеті всі живі організми. Але все ж електрички, поїзди, трамваї виявляться тимчасово в неробочому стані. Будуть скасовані всі авіаперельоти і т. д. Найсильніше розчарування чекає і любителів інтернету: всесвітня павутина також відключиться. Причина виходу з ладу - збій супутників, наземних передавальних радіостанцій і ряду релейних станцій. Хаос буде тривати від кількох годин до декількох днів!

 


Сторінка 5 з 5
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика