Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

«Реєстраційна система ще покаже себе з кращого боку»

Нова система реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, яка почала працювати з 1 січня, досі не виправдовує покладених на неї сподівань. Більшість експертів сходиться на думці – в її роботі спостерігаються серйозні збої. Чи можна було уникнути їх? Про це інтерв’ю з директором юридичного департаменту Асоціації «Земельна спілка України» Анною МАТВІЄНКО.

 

Безхозний туризм

Або чому далекі береги миліші нам за рідні полонини і як так зробити, щоб сільський зелений туризм зайняв достойне місце як в економіці села, так і душі городянина?

 

Учні 11-А класу Літинської середньої загальноосвітньої школи № 2 провели вечір вечорниць

Літин школа №2 (7 грудня день Катерини) 7 грудня  учні 11-А класу Літинської середньої загальноосвітньої школи № 2 провели вечір вечорниць, перейнявши від минулих поколінь  традицію святкування Катерини.

 

Літинське районне управління юстиції Вінницької області повідомляє:

ОГОЛОШЕННЯ: Реєсраційна служба Літинського районного управління юстиції Вінницької області розпочне свою роботу щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, з 01.01.2013 за адресою: смт. Літин вул. Фабріціуса б.17,

тел. 2-06-49. Години прийому громадян: понеділок - субота з 9.00 до 13.00

Начальник реєстраційної cлужби           О.П.Головащенко

 

В пам’яті народній.

З нагоди 177 роковин загибелі народного месника Устима Кармалюка у Летичеві побувала делегація, яка складалась з членів спілки краєзнавців Літинщини, товариства «Меморіал», а також нащадків У. Кармалюка з с. Кармалюкове Жмеринського р- ну.

 

БЕЗКОШТОВНИЙ ІНТЕРНЕТ – ВІДТЕПЕР У ГОРОДИЩЕНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

21 жовтня 2012 р. у Городищенській сільській бібліотеці Літинського району відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до інтернету та початку надання нових послуг. Відтепер мешканці  с. Городище мож

 

Оперативний пленум ветеранів.

18 жовтня відбувся черговий пленум Літинської районної ради ветеранів. На порядку денному розглядалось  два питання:

- про участь Ради ветеранів у виборах депутатів до Верховної Ради 2012 року;

- про участь президії ради районної організації ветеранів України у розробці заходів з підготовки та відзначення в районі  68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 

День козацької слави

Літинський музей імені У. КармалюкаДо дня Українського козацтва в приміщенні краєзнавчого музею ім.. У. Кармалюка відбулося свято «Козацькому роду –нема переводу». На свято завітали учні СЗШ І-ІІІст.с.Селище разом з директором школи Юрієм Осадчуком, заступником директора по виховній роботі Любов’ю Трачук, педагогом –організатором Людмилою Пивовар, вчителем історії Наталією Лозна, учні Микулинецької СЗШ І-ІІІст.разом з заступником директора по виховній роботі Надією Шумською.

 

30 вересня в смт. Літині відбулось урочисте відкриття приміщення дитячого будинку сімейного типу для багатодітних родин.

30 вересня в смт. Літині відбулось урочисте відкриття  приміщення дитячого будинку сімейного типу для багатодітних родин.

 

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

З днем вчителя 05 жовтня в приміщенні районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти. На свято були запрошені керівники навчальних закладів району, голови первинних організацій профспілки працівників освіти, кращі педагоги району, працівники структурних підрозділів відділу освіти.

 

До Збройних Сил ідуть найкращі!

Призовники Литин28 вересня у районному будинку культури зібралися 16 юнаків із різних територіальних громад Літинського району. В їхньому житті цей день стане пам’ятним: сьогодні – проводи в армію.

 

Світовий рекорд у 22 роки встановив легенда спорту Вінниці Сергій Дідик

У наступному році найсильніша людина планети з Вінниці та найтитулованіший у свій час важкоатлет України Сергій Дідик святкуватиме 30-річчя свого унікального рекорду!

Саме в далекому 1983-му тоді ще на всесоюзних змаганнях 22-річний атлет із нашого міста підняв вагу, яка до того не підкорювалася жодній людині на планеті. Це був фантастичний рекорд світу — 261 кілограм, що навіть за чверть століття молоде покоління атлантів змогло перевершити тільки на кілограм!

 


Сторінка 4 з 5
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика