Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Запроваджено нові форми реєстраційних документів

З метою спрощення процедури отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі – АЦСК ІДД) запроваджено нові форми реєстраційних документів. Одночасно інформуємо, що разом із новими формами реєстраційних документів віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД до 01 липня 2013 року будуть прийматись і форми попереднього зразка!

 

Нові форми реєстраційних документів ви можете завантажити з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД за адресою http://www.acskidd.gov.ua

 

http://minrd.gov.ua/anonsi/2980.html

 

Чи підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб грошові перекази із-за кордону

Грошові перекази отримані громадянином України на поточні чи карткові рахунки з джерелом походження за межами України розглядаються, як іноземні доходи. Тому, такі доходи підлягають оподаткуванню за результатами подання річної податкової декларації та за ставками 15 або 17 відсотків.

 

Затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів повідомив, що 04 червня 2013 року набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від 04.06.2013 № 144 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» (далі – Наказ № 144).

Наказом № 144 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, а також визнано таким, що втратив чинність наказ ДПС України від 26.04.2013 № 82 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

 

 

На карті України з’явилася «Країна чеснот»

В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це – час, вільний від уроків, контрольних, домашніх завдань, сповнений веселощів та радості, а для батьків – час пошуків можливостей організації здорового, цікавого та безпечного відпочинку для своїх дітей.

Зелений туризм стає дедалі популярнішим серед українців, особливо тих, що мешкають у містах-мегаполісах. Багато з них усвідомлюють цінність свіжого та чистого повітря, справді екологічно здорових продуктів та часу, проведеного на природі подалі від міського шуму. Безперечно,  всім батькам хочеться, аби їх дитина не просто відпочила, але й оздоровилася за літо.

У селі Гута Богуславського району Київської області з’явилася «Країна чеснот», котра й надає можливість здорового, активного та пізнавального відпочинку як для дітей, так і для їх батьків.

 

Інформує податкова! Вирішили припинити діяльність, що підлягає патентуванню, подайте відповідну заяву

Якщо суб`єкт господарювання бажає припинити діяльність, що підлягає патентуванню, йому необхідно повідомити про це відповідний територіальний орган Міністерства доходів і зборів України. Зробити це необхідно письмово до 15 числа місяця, що передує звітному.

Тобто, останнім днем подання письмового повідомлення про припинення такої діяльності є 14 число місяця, що передує звітному.

 

 

Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства доходів і зборів

Відтепер вся інформація про роботу відомства оприлюднюватиметься на Інтернет-майданчику, розміщеному за адресою minrd.gov.ua. Звертаємо увагу платників податків та інших користувачів офіційних веб-ресурсів Міністерства, що сайти Державної податкової та митної служб більше не оновлюватимуться. На сайті також розміщено діюче податкове і митне законодавство, нормативно-правові акти щодо єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Відвідувачі зможуть завантажити електронні форми всіх документів та отримати рекомендації фахівців щодо оформлення звітності.

 

Шановні користувачі касових апаратів (РРО)!

Літинське відділення Хмільницької ОДПІ Згідно листа від 21.01.13 р. № 891/6/22-1315/48 з 01.01.2013 р. суб’єкти господарювання, що мають в наявності РРО (касовий апарат), повинні подавати звітність  про використання РРО в електронному вигляді дротовими та бездротовими каналами зв’язку до податкової інспекції.Якщо Ви використовуєте РРО старого зразка, який не має вбудованого модема, то Вам необхідно придбати РРО нового покоління, які створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми, або доопрацювати наявну касову техніку в центрах сервісного обслуговування, приєднавши до неї модеми для передачі звітної інформації. Паралельно РРО запрограмовують на створення електронної звітності. Адаптаційний період відведений на цей процес спливає 1 липня. Штрафи за відсутність електронної стрічки до цього часу не застосовуватимуться»


 

Сума коштів, сплачена за періоди навчання наступного року, не включається до податкової знижки

Окремі громадяни мають право на податкову знижку, тобто можуть повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого протягом 2012 року із заробітної плати. До податкової знижки можна включити, зокрема, суму коштів, сплачених протягом звітного податкового року платником податку на користь закладу освіти за навчання платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.


 

Вага інформації про землю зростає

84% власників паїв відчувають інформаційний голод і 500 тисяч потребують юридичної підтримки з земельних питань

Результати загальнонаціонального дослідження, проведеного на замовлення Проекту USAID «АгроІнвест», засвідчують, що українські селяни – власники земельних паїв фактично перебувають у стані інформаційного голоду. 84% з них оцінюють свій рівень поінформованості про земельні питання як недостатній. Через брак відповідних знань багато хто з них позбавлений змоги ухвалювати свідомі рішення щодо майбутнього земельних ділянок.

 

 

Податок на додану вартість

Літинське відділення ХОДПІ згідно листа ДПС  України від 11.03.2013 р. № 2863/5/15-33-16 повідомляє, що електронний цифровий підпис, який накладається на податкову накладну  при її реєстрації в Єдиному реєстрі  податкових накладних, та підпис, що скріплює цю податкову накладну при її видачі покупцю, мають належати одній особі, якій делеговано право на підпису податкових накладних.


 

Шановні орендодавці! Майно в оренду – податки в бюджет!

Здаючи нерухомість в оренду не забувайте нотаріально посвідчувати ці відносини, своєчасно декларувати доходи та сплачувати податки до бюджету.Громадяни, які надають в оренду іншим громадянам нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо), зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету за ставкою 15% та/або 17%. Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу. По закінченні звітного календарного року таким платникам податку необхідно подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

 

ВИЗНАЧЕННЯ ГРАНИЧНОГО СТРОКУ ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

Літинське відділення ХОДПІ інформує про те, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим операційний (банківський) день. Однак, термін сплати податків і зборів, у такому випадку, не переноситься.

 

Cкасування необхідності отримання окремих довідок в органах ДПС

Літинське відділення Хмільницької ОДПІ інформує громадян, що постановою КМУ від 20.03.2013 р.  №169  внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення. Постанова КМУ  набрала чинності  та офіційно опублікована в «Урядовому кур’єрі» 27.03.2013 р.

     


Сторінка 3 з 5
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика