Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Практику виведення надприбутків з-під оподаткування допоможуть правила трансфертного ціноутворення

Практику виведення надприбутків з-під оподаткування допоможуть правила трансфертного ціноутворення

Саме на цьому було наголошено під час зустрічі керівництва Головного управління Міндоходів з платниками податків Вінниччини. Близько 200 представників бізнесу зі всієї області обговорювали основні правила трансфертного ціноутворення та особливості адміністрування єдиного соціального внеску органами Міндоходів.

Виступаючи на зустрічі, начальник управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Тетяна Андреяшкіна ознайомила присутніх з методами визначення ціни у контрольованих операціях, особливостями визначення звичайної ціни та яку відповідальність нестимуть порушники за недотримання методів трансфертного ціноутворення.

Закон, який набрав чинності з 1 вересня 2013 року, зобов'язує всіх великих платників податків з оборотом від 50 млн грн на рік, а також платників податків, що здійснили великі операції, повністю розкрити підрозділам Міндоходів всю групу пов'язаних осіб. При цьому, не обмежуючись лише тими особами, які безпосередньо беруть участь в угоді, або пов'язані з особою не напряму, які складно обчислити, використовуючи дані державного реєстру. Про це повідомила начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у області Світлана Білилівська. При цьому вона наголосила, що завдяки інституту контролю трансфертного ціноутворення, держава отримує ефективний механізм протидії оптимізації оподаткування з використанням пільгових податкових юрисдикцій, а також спосіб змусити великий бізнес платити гроші саме в український бюджет. Разом із тим, дозволить створити дієву систему державного регулювання трансфертного ціноутворення в Україні, що надасть змогу захистити податкову базу та уникнути при цьому підстав для подвійного оподаткування та невизначеностей, які можуть перешкоджати прямим іноземним інвестиціям та розвитку зовнішньої торгівлі.

 

На Вінниччині сальдо зовнішньої торгівлі залишається позитивним

На Вінниччині сальдо зовнішньої торгівлі залишається позитивним

Про це інформує начальник Вінницької митниці Міндоходів Геннадій Федик. За результатами здійснення зовнішньоекономічної діяльності за 9 місяців 2013 року сальдо зовнішньої торгівлі товарами складає 52,4 млн.$. При цьому,  він додає, що обсяги експортних операцій перевищили 435,4 млн. доларів США і становлять 53% від загального товарообігу. Щодо імпортних операцій, то їхні обсяги дорівнюють 383 млн. доларів США.

Позитивна динаміка спостерігається і щодо загальної кількості оформлених митних декларацій. Якщо за 9 місяців 2012 року таких було 39996, то за цей же період поточного року – 46016, або на 15% більше. При чому, збільшення кількості торкнулось як експортно-імпортних, так і транзитних митних декларацій.

До 818,4 млн. доларів США зріс і загальний товарообіг. Це на 73,2 млн. доларів США або майже на 10% більше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому, 81,3% вартісних обсягів статистичного експорту забезпечили 4 товарні групові об’єднання. Так, на експорт продовольчих товарів та продукцію сільського господарства (1-24 групи УКТЗЕД) припадає 53,4% вартісних обсягів експорту. На вивіз деревини та целюлозно-паперові вироби (44-49 групи УКТЗЕД) – 11,9%. На продукцію хімічної промисловості, каучук (28-40 групи УКТЗЕД) – 8,3%. На машини, устаткування та транспорт (84-90 групи УКТЗЕД) – 8 %.

Геннадій Федик зауважує, що наразі на обліку у Вінницькій митниці Міндоходів перебуває 1133 особи, що здійснюють операції з товарами. Створення для них сприятливих умов, запровадження стовідсоткового електронного митного декларування та спрощення податкових і митних процедур стало вагомим чинником, який дозволив продемонструвати за 9 місяців 2013 року таку позитивну динаміку.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Комп’ютерні програми звільнено від ПДВ: важливе в подробицях

На найближчих десять років, а саме: з 1 січня 2013 року по 1 січня 2023 року в Україні запроваджено пільговий режим оподаткування податком на додану вартість на операції з постачання програмної продукції, згідно з яким вказані операції звільняються від оподаткування цим податком.

Отож,  системна, прикладна, розважальна чи навчальна комп’ютерна програма та її компоненти, а також криптографічні засоби захисту інформації звільняються від ПДВ на всіх етапах в ланцюгу постачань та незалежно від способу реалізації (від податку звільняються продаж програмної продукції як на матеріальних носіях, так й з  використанням Інтернету або електронної пошти). Причому, операції із постачання програмної продукції від нерезидента резиденту на митну територію України та від резидента нерезиденту також не оподатковуються ПДВ.

Звільнення поширюється й на технічну підтримку (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків) програмної продукції, що здійснюється її виробником, якщо така підтримка є складовою постачання програмної продукції. Якщо послуги з технічної підтримки комп’ютерної програми не входять до складу вартості програмної продукції та постачаються не її виробниками, то вони оподатковуються податком на додану вартість у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Якщо платник здійснює операції з постачання примірників комп’ютерної програми, що здійснюються одночасно з наданням ліцензій з переліком умов щодо обмеженого використання такої комп’ютерної програми, то така операція також звільняється від оподаткування податком на всіх етапах постачання, примірника комп’ютерної програми: від особи, яка її створила, до споживача.

Операції платників податку з постачання засобів криптографічного захисту інформації звільняються від оподаткування податком на додану вартість за умови наявності ліцензій на право здійснення такої діяльності та сертифікатів відповідності на засоби криптографічного захисту інформації або позитивних експертних висновків за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Нове про реєстрацію РРО

Статтею 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначено, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі, зобов'язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі - Державний реєстр), з додержанням встановленого порядку їх застосування.

Пунктом 2 Положення про технічну комісію, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 17.04.2007 №236, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.05.2007 за №445/1371, визначено, що технічна комісія - дорадчий орган, до компетенції якого належить попередній розгляд документів та опрацювання проектів рішень про включення моделей РРО до Державного реєстру або виключення їх з Державного реєстру, підготовлених уповноваженою організацією, розгляд проектів нормативно-правових актів та нормативних документів з питань ведення Державного реєстру.

Згідно із пунктом 4 зазначеного Положення технічна комісія відповідно до покладених на неї завдань готує та надає пропозиції щодо строків та порядку виведення з експлуатації або доопрацювання РРО, які не відповідають новим вимогам, у разі зміни фіскальних вимог або вимог нормативних документів до реєстраторів.

На засіданні технічної комісії, яке відбулось 21.06.2013, прийнято рішення про вилучення з 01.10.2013 із Державного реєстру моделей РРО, які не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 №1057 «Про затвердження Вимог щодо створення контрольної строчки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби» (далі - Наказ №1057).

Відповідно до рішення технічної комісії (протокол №22 від 21.06.2013) наказом Міністерства доходів і зборів України від 01.10.2013 № 522 затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

У порівнянні з попередньою редакцією з Державного реєстру вилучено моделі РРО, які не забезпечують виконання вимог Наказу №1057.

Однак зазначені РРО зареєстровані в органах Міндоходів у встановленому законодавством порядку.

Виходячи з цього, органам Міндоходів необхідно провести скасування реєстрації РРО у порядку, визначеному пунктами 2.12 та 2.13 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 №614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 за №105/5296.

(лист Міністерства доходів і зборів від 07.10.2013 р. N 20223/7/99-99-22-01-03-17).

Подавати звітність з єдиного внеску можна в електронному вигляді

З метою подання платниками звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску.

Крім цього, розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник).

Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 року.

Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на  веб-порталі Міністерства.

При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів.

Нагадаємо, що звіт за вересень 2013 року платникам потрібно буде подати до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік, як платників єдиного внеску до 21 жовтня 2013 року включно.

 

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

 

Семінар для платників податків Хмільницького, Літинського районів та міста Хмільника !

Хмільницька ОДПІ інформує, що 10 жовтня 2013 року о 10.00 год. у приміщенні зали засідань Хмільницької міської ради /2-й поверх / для платників податків відбудеться обласний квартальний семінар з питань оподаткування, подання звітності за 3 квартал 2013 р., нововведень податкового законодавства , нарахування та сплати ЄСВ за участю фахівців ГУ Міндоходів у Вінницькій області , філії ДП «СВЦ Міндоходів України у Вінницькій області», товариства «Знання».

 

З наступного року процедури започаткування бізнесу спростяться

Ініціативи Міндоходів щодо спрощення та скорочення реєстраційних процедур під час започаткування бізнесу запрацюють з 1 січня наступного року.

Президент України Віктор Янукович підписав проекти законів „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків” та „Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків”.

 

Про особливості подання звітності з ЄСВ до Літинського відділення Хмільницької ОДПІ

Хмільницька ОДПІ інформує, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 №454, який набув чинності з 1 жовтня 2013 р. затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

Звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один із таких способів: - засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством; - на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації; - на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п'яти. Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

 

Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

01 жовтня 2013 року набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від 01.10.2013 № 522 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій», а також визнано таким, що втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 18.09.2013 № 491 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

 

Відкриті рахунки заблоковані, про введення їх в дію буде повідомлено додатково.

Понеділок, 30 вересня 2013, 13:31

З остаточного вирішення усіх питань щодо рахунків, на які буде перераховуватися єдиний внесок, платникам слід звертатися до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.

Нагадаємо, що у вересні всі процедури щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників здійснює Пенсійний фонд, тому саме на його адресу потрібно надсилати звіти про суми нарахованого соцвнеску.

 

Увага! Відкрито нові рахунки для сплати єдиного внеску

Понеділок, 30 вересня 2013, 13:29

Міністерство доходів і зборів України повідомляє, що з метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» 19 вересня було відкрито нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску. Номери рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».

http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

 

Про нормативно-правові документи з питань сплати ЄСВ

Неділя, 29 вересня 2013, 13:26

Хмільницька ОДПІ інформує, що 1 жовтня 2013 року офіційно опубліковані в «Офіційному віснику України» N 73 (01.10.2013) та набули чинності наступні нормативно-правові акти Міндоходів з питань адміністрування єдиного соціального внеску, а саме, накази «Про затвердження Порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів» від 09.09.2013 р. № 450 , «Про затвердження Порядку розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу» від 09.09.2013 р. № 452, «Про затвердження Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати» від 09.09.2013 р. № 453 , «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 09.09.2013 р. № 454, «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 09.09.2013 р. № 455 , «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників» від 09.09.2013 р. № 458.

 

Щоб вашу земельну ділянку не вилучили, покваптесь сплатити земельний податок !

Хмільницька ОДПІ інформує землевласників та землекористувачів фізичних осіб, що 23 серпня 2013 року сплив граничний термін сплати земельного податку. Переважна більшість свідомих хмільничан вчасно і в повному обсязі сплатити земельний податок. Однак, на жаль, є і боржники. Тому закликаємо вас , шановні громадяни, терміново сплатити земельний податку будь-якому відділенні банку або в сільській раді і нагадуємо про відповідальність за несплату або несвоєчасну сплату податку.

 

200 РРО з модемами платників податків у Хмільнику звітують по-новому

Сьогодні у платників податків Хмільницької ОДПІ працюють вже майже 200 сучасних моделей касових апаратів з вбудованими модемами, які формують електронну касову стрічку і автоматично передають дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів. Це становить біля 50% від загальної кількості зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій. Лише у серпні на новий формат переведено 45 касових апаратів.

Суб'єкти господарювання мають ще досить обмежений час на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом якого штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання звітності про використання РРО в електронній формі застосовуватись не будуть.

Нагадаємо, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.04.13 №82 затверджено новий Державний реєстр РРО з переліком сучасних моделей РРО з вбудованими модемами або в комплекті з модемами, які дозволені до використання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Детальну інформацію з цього питання можна отримати на сайті: http://minrd.gov.ua .

«Електронна касова стрічка робить процес звітування для власників реєстраторів розрахункових операцій максимально комфортним та зручним. При цьому, нововведення дозволяє відмовитись від паперової контрольної стрічки та зменшить кількість перевірок. Адже Міндоходів України направляє всі зусилля на забезпечення простоти і зручності здійснення податкових і митних процедур та на усунення адміністративних бар'єрів для підприємницької діяльності», - зазначив начальник Хмільницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ігор Катрін.

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

 

Україна налаштована реалізувати увесь потенціал поглибленої співпраці з ЄС, - Міністр О.Клименко

Реалізація митних та податкових реформ, передбачених Угодою про Асоціацію з Європейським Союзом, сьогодні є серед основних пріоритетів у діяльності Міністерства доходів і зборів України. Про це Міністр Олександр Клименко повідомив під час зустрічі з Головою Всесвітньої федерації палат Міжнародної торгової палати, Президентом ТПП Словаччини Петером Мігоком.

 

За відсутність електронної касової стрічки не штрафуватимуть до 1 січня 2014 року

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності.

 

Зелений туризм із золотим відтінком

Українському зеленому туризму виповнилося 17 років. А це означає, що наступного року він відзначить повноліття. З чим до нього підійшла галузь?

Передбачається, що до цієї дати сільський, як ще інакше називають зелений туризм, отримає подарунок у вигляді нового закону. Наразі він існує як законопроект. Його назва – «Про внесення змін до законів «Про туризм» та «Про особисте селянське господарство».

 

в Національному банку триває узгодження правил платіжних систем

На сьогодні Національним банком України відповідно до законодавства узгоджено правила 18 платіжних систем, створених резидентами, з яких 5 банківських систем переказу коштів, 5 − небанківських платіжних систем та 3 внутрішньобанківські платіжні системи.

Про це повідомила директор Департаменту платіжних систем Національного банку України Наталія Лапко.

 


Сторінка 2 з 5
Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика