Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Вінниці

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

Моя Вінниця
Some Rights Reserved

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

33 Канал
 • Хабарі небезпечні для викладачів і студентів. Вінницькі юристи дають поради, щоб освіта була без корупції та вимагань.-----------------

  Вінницькі правозахисники наприкінці цьогорічного навчального року і періоду випускних та вступних екзаменів наголошують про небезпеку брати і давати хабарі. Обидві сторони відповідають перед законом.

  – Молодь має право на отримання освіти без корупції. Відповідальність за хабар несуть обидві сторони — хто дає і хто отримує, — йдеться на офіційній сторінці у «Фейсбук» управління юстиції Вінницької області, і опубліковано покрокову інструкцію дій, якщо вимагають хабар за іспити чи вступ.

  Тож у жодному разі не треба давати хабар! Необхідно звернутися до органу студентського самоврядування або профспілки вищого навчального закладу та повідомити керівництво ВНЗ і правоохоронців, які роз’яснять подальші дії. Підтвердити своє повідомлення варто доказами — відеозаписом, свідченням друзів-очевидців.

  Далі правоохоронці помітять спеціальною фарбою гроші, які студенти хочуть передавати співробітнику ВНЗ. Такий напис можна побачити тільки в ультрафіолетовому світлі. Зі свого боку, правоохоронці можуть встановити відеоспостереження або зафіксувати факти отримання неправомірної вигоди іншим способом, передбаченим законом.

  Правову консультацію можна отримати, зателефонувавши до Єдиного контакт-центру 0 800 213103. Якщо повідомити про факт корупції добровільно, то це звільняє від кримінальної відповідальності.

  Торік у Вінниці на хабарі попалися співробітники одного з найчисельніщих вузів — ДонНу ім. В. Стуса. А саме, керівник однієї із філій та завідувач кафедри вимагали та одержали від студентів по 500 доларів США за сприяння у підготовці, захисті дипломних робіт та успішній здачі державного іспиту. Кошти студенти передавали викладачам протягом навчального року. Коли ж процес був безкінечним і забарники не вгамовувалися, то молодь заявила правоохоронцям. Під час передачі останньої частини коштів порушників затримали «на гарячому», і було відкрите кримінальне провадження. Якщо факти підтвердяться, то хабарникам загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

 • За ерудитом із Липовця полюють світові ІТ-компанії-----------------
  Хлопець відмовився від роботи у Google

  Вундеркінд із Липовця Максим Бевза завдяки своїм знанням зайшов так далеко, що за нього змагаються найкращі ІТ-компанії світу — Google, Facebook і NASA. Але після практики за океаном програміст вирішив повернутися до рідної України та працювати на її благо.

  Новий офіс Максима в Києві виглядає фантастично: від панорами за вікном – голова обертом. Тож тепер він підтримує найпопулярніший у світі сервіс з перевірки англійського правопису. Фірма заснована українцями, а умови роботи й оплата праці не гірші заокеанських. Для батьків він гордість, для свого містечка – легенда. Його шкільні успіхи не перевершив тут ніхто.

  – Максим і справді особистість неординарна, дуже цікавий співрозмовник, начитаний та допитливий. Я в нього викладав фізику у 9-11 класах. То на уроках він мені ставив такі запитання, що треба було залучати додаткову літературу, аби дати відповідь. Брав участь у районних та республіканських олімпіадах із комп’ютерних технологій, на яких посідав призові місця. Для хлопця фізика була одним із улюблених предметів. Саме із нього та математики він набрав 200 балів ЗНО. А з української мови та літератури, якщо не помиляюсь, 196,7 бала. Школу Максим закінчив у 2011 році. Вступив до престижного освітнього закладу — Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та отримав фах програміста.

  Був наш земляк на навчанні та стажуванні у Силіконовій долині та Канаді. Своїми знаннями він вразив провідні світові компанії, які пропонували йому роботу та високу зарплату. Нині у столиці він займається програмою перевірки граматики з іноземної мови. Нещодавно у школі нашим дітям її презентував.

  Суть полягає в тому, що діти набирали на комп’ютері речення іноземною мовою, і після того, як підключали програму, вона знаходила помилки, відразу вказувала на них і виправляла. Знаєте, згадую одну історію, пов’язану із Максимом. Свого часу в нашій школі навчався нинішній професор Львівського інституту прикладної математики Володимир Щедрик. І він запровадив премію свого імені для талановитих дітей із Липовця. Я запропонував Максиму подумати і теж щось аналогічне зробити. Втім, мій учень мені відповів: «Я ще не доріс до такого рівня», — розповідає директор Липовецької школи №2 Дмитро Черепашук. — Дійсно, мудрий, скромний та ерудований хлопець.

  Коли Максим приїжджає до Липовця, намагається завжди відвідати школу. А ми, в свою чергу, пишаємось випускником та його вчинком. Адже нині тільки й мови про те, що молодь їде з України, а Максим залишився і працює на її благо. Впевнений, що у нього велике майбутнє, адже у нього є головне — мета та бажання йти вперед!

  Додамо, що батько Максима Бевзи за фахом — вчитель фізики та інформатики. Працює комп’ютерником у податковій інспекції. Мама — в управлінні соціального захисту. У родини є ще молодший син Андрій, який перейшов до шостого класу. Окрім успіхів у навчанні, хлопчик складає кубик Рубіка із шаленою швидкістю. Батьки ерудитів з Липовця впевнені: розумна дитина починається із розвиваючих ігор, адже саме тоді вони вчаться приймати самостійні рішення.

  Вікторія Снігур

 • Місць для першокласників у Вінниці залишилося обмаль. Тепер У ліцеях для «обдарованих» та «блатних» навчатимуться звичайні діти «із району»?-----------------

  Цього року, нагадуємо, до першого класу приймають за новими правилами. Наприклад, відтепер — жодних конкурсів для дітей, але до школи вони мають йти тільки за місцем реєстрації. Після того, як школа набере першокласників «за пропискою», шляхом жеребкування зараховуватимуть дітей на вільні місця з інших мікрорайонів міста.

  Так от, вже на початку червня вільних місць у перших класах шкіл Вінниці залишилося зовсім небагато. 25 вільних місць для першокласників, на які претендує 41 дитина, залишилося у «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Д. Менделєєва, шість вільних місць є у ЗШ І-ІІІ ступенів №9. У школі №10 — 16 вільних місць. У ЗШ І-ІІІ ступенів №11 — 15, а в ЗШ І-ІІІ ступенів №14 – 30 вільних місць. Ще 43 місця для першачків — у ЗШ І-ІІІ ступенів №18, у гуманітарно-естетичному колегіумі №29 є вільних 26 місць.

  Тим часом у гімназії №6 набрали сім перших класів. До першого класу школи №16 вже набрали 259 дітей. Вільних місць для першокласників у цих та інших школах вже немає. Вже йде жеребкування на зарахування на вільні місця. І цей метод не викликає в батьків ніякої довіри, бо процедуру проведення жеребкування затверджувала педрада того чи іншого навчального закладу на власний розсуд. Так само не сподобалася ідея на вільні місця зараховувати дітей за датою народження: насамперед тих, хто старший.

  Обурені батьки висловлюють свої «за» і «проти».

  «Ні реформі, спрямованій на зрівнялівку! Тепер дебіли, якщо вони живуть поблизу ліцею, там учитимуться?— вважає тато, чия дитина навчається у відомому навчальному закладі. — Наша школа зібрала дітей із хороших сімей, у яких з дітьми займалися і вони змогли пройти тестування. А тепер діти «з райончика» зі своїми «звичаями» «шашличок під горілочку на Великдень, квіточки — дівчаткам 8 Березня, хеловінчик-інстаграмчик»?! Жаль наших дітей, для котрих ми разом з дирекцією за багаторічні зусилля створили чудові умови. Чому раптом ми мусимо пустити туди натовп місцевих?»

  Інша мама майбутнього першокласника таким нововведенням рада.

  «Під нашими вікнами – престижна школа. Але потрапити туди в моєї дитини не було жодних шансів, — розповідає вона. — Довелося б водити її в іншу школу, подалі. А тепер я прийшла до директора, подала документи й заяву — і все, до зустрічі 1 вересня!»

  Тим часом у Міністерстві освіти — небувалий ажіотаж. «Ви взагалі уявляєте собі масштаби катастрофи? — кричав у кулуарах МОН один слуга народу. — Донька Івана Іванича йде в перший клас, і що, її не можна влаштувати в потрібну школу?»

  А що думаєте з цього приводу ви, шановні читачі?

  Соломія КАЛЮЖКО

 • П’ять вінницьких вишів увійшли до «Топ-200 Україна-2018»-----------------

  Його оприлюднила нещодавно прес-служба Міністерства освіти та науки. При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, окреслені Конференцією IREG-9: «Рейтинги і акредитація — дві дороги до однієї мети» та Конференцією міністрів освіти Європейського простору вищої освіти.

  Згідно з висновками експертів і за кількістю набраних балів, найкращий серед вінницьких університетів — політехнічний — на 24 місці. Вінницький медуніверситет посів 26 сходинку, а ДонНУ ім. Василя Стуса — 27.

  На 128 місці — Вінницький аграрний університет. І на 161 місці — Вінницький педагогічний.

  А очолюють рейтинг, як і  минулого року, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського та Київський національний університет імені Тараса Шевченка. КПІ ім.Сікорського отримав інтегральний показник діяльності – 84,74; КНУ ім.Шевченка – 80,59, а найближчий їхній конкурент – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна – 48,95. П’ятірку кращих вишів за рейтингом «Топ-200 Україна-2018» закривають Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» з показником 44,70 та Національний університет «Львівська політехніка» з результатом 44,66.

  Тим часом укладачі рейтингу підкреслюють, що, як і раніше, головним недоліком українських закладів вищої освіти є їхня недостатня інформаційна відкритість.

  Ілона ВАЛЬТЕР

Найтиражніша газета Вінниччини та Центру України "33-й КАНАЛ"
33 Канал
 • Хабарі небезпечні для викладачів і студентів. Вінницькі юристи дають поради, щоб освіта була без корупції та вимагань.-----------------

  Вінницькі правозахисники наприкінці цьогорічного навчального року і періоду випускних та вступних екзаменів наголошують про небезпеку брати і давати хабарі. Обидві сторони відповідають перед законом.

  – Молодь має право на отримання освіти без корупції. Відповідальність за хабар несуть обидві сторони — хто дає і хто отримує, — йдеться на офіційній сторінці у «Фейсбук» управління юстиції Вінницької області, і опубліковано покрокову інструкцію дій, якщо вимагають хабар за іспити чи вступ.

  Тож у жодному разі не треба давати хабар! Необхідно звернутися до органу студентського самоврядування або профспілки вищого навчального закладу та повідомити керівництво ВНЗ і правоохоронців, які роз’яснять подальші дії. Підтвердити своє повідомлення варто доказами — відеозаписом, свідченням друзів-очевидців.

  Далі правоохоронці помітять спеціальною фарбою гроші, які студенти хочуть передавати співробітнику ВНЗ. Такий напис можна побачити тільки в ультрафіолетовому світлі. Зі свого боку, правоохоронці можуть встановити відеоспостереження або зафіксувати факти отримання неправомірної вигоди іншим способом, передбаченим законом.

  Правову консультацію можна отримати, зателефонувавши до Єдиного контакт-центру 0 800 213103. Якщо повідомити про факт корупції добровільно, то це звільняє від кримінальної відповідальності.

  Торік у Вінниці на хабарі попалися співробітники одного з найчисельніщих вузів — ДонНу ім. В. Стуса. А саме, керівник однієї із філій та завідувач кафедри вимагали та одержали від студентів по 500 доларів США за сприяння у підготовці, захисті дипломних робіт та успішній здачі державного іспиту. Кошти студенти передавали викладачам протягом навчального року. Коли ж процес був безкінечним і забарники не вгамовувалися, то молодь заявила правоохоронцям. Під час передачі останньої частини коштів порушників затримали «на гарячому», і було відкрите кримінальне провадження. Якщо факти підтвердяться, то хабарникам загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

 • За ерудитом із Липовця полюють світові ІТ-компанії-----------------
  Хлопець відмовився від роботи у Google

  Вундеркінд із Липовця Максим Бевза завдяки своїм знанням зайшов так далеко, що за нього змагаються найкращі ІТ-компанії світу — Google, Facebook і NASA. Але після практики за океаном програміст вирішив повернутися до рідної України та працювати на її благо.

  Новий офіс Максима в Києві виглядає фантастично: від панорами за вікном – голова обертом. Тож тепер він підтримує найпопулярніший у світі сервіс з перевірки англійського правопису. Фірма заснована українцями, а умови роботи й оплата праці не гірші заокеанських. Для батьків він гордість, для свого містечка – легенда. Його шкільні успіхи не перевершив тут ніхто.

  – Максим і справді особистість неординарна, дуже цікавий співрозмовник, начитаний та допитливий. Я в нього викладав фізику у 9-11 класах. То на уроках він мені ставив такі запитання, що треба було залучати додаткову літературу, аби дати відповідь. Брав участь у районних та республіканських олімпіадах із комп’ютерних технологій, на яких посідав призові місця. Для хлопця фізика була одним із улюблених предметів. Саме із нього та математики він набрав 200 балів ЗНО. А з української мови та літератури, якщо не помиляюсь, 196,7 бала. Школу Максим закінчив у 2011 році. Вступив до престижного освітнього закладу — Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та отримав фах програміста.

  Був наш земляк на навчанні та стажуванні у Силіконовій долині та Канаді. Своїми знаннями він вразив провідні світові компанії, які пропонували йому роботу та високу зарплату. Нині у столиці він займається програмою перевірки граматики з іноземної мови. Нещодавно у школі нашим дітям її презентував.

  Суть полягає в тому, що діти набирали на комп’ютері речення іноземною мовою, і після того, як підключали програму, вона знаходила помилки, відразу вказувала на них і виправляла. Знаєте, згадую одну історію, пов’язану із Максимом. Свого часу в нашій школі навчався нинішній професор Львівського інституту прикладної математики Володимир Щедрик. І він запровадив премію свого імені для талановитих дітей із Липовця. Я запропонував Максиму подумати і теж щось аналогічне зробити. Втім, мій учень мені відповів: «Я ще не доріс до такого рівня», — розповідає директор Липовецької школи №2 Дмитро Черепашук. — Дійсно, мудрий, скромний та ерудований хлопець.

  Коли Максим приїжджає до Липовця, намагається завжди відвідати школу. А ми, в свою чергу, пишаємось випускником та його вчинком. Адже нині тільки й мови про те, що молодь їде з України, а Максим залишився і працює на її благо. Впевнений, що у нього велике майбутнє, адже у нього є головне — мета та бажання йти вперед!

  Додамо, що батько Максима Бевзи за фахом — вчитель фізики та інформатики. Працює комп’ютерником у податковій інспекції. Мама — в управлінні соціального захисту. У родини є ще молодший син Андрій, який перейшов до шостого класу. Окрім успіхів у навчанні, хлопчик складає кубик Рубіка із шаленою швидкістю. Батьки ерудитів з Липовця впевнені: розумна дитина починається із розвиваючих ігор, адже саме тоді вони вчаться приймати самостійні рішення.

  Вікторія Снігур

 • Місць для першокласників у Вінниці залишилося обмаль. Тепер У ліцеях для «обдарованих» та «блатних» навчатимуться звичайні діти «із району»?-----------------

  Цього року, нагадуємо, до першого класу приймають за новими правилами. Наприклад, відтепер — жодних конкурсів для дітей, але до школи вони мають йти тільки за місцем реєстрації. Після того, як школа набере першокласників «за пропискою», шляхом жеребкування зараховуватимуть дітей на вільні місця з інших мікрорайонів міста.

  Так от, вже на початку червня вільних місць у перших класах шкіл Вінниці залишилося зовсім небагато. 25 вільних місць для першокласників, на які претендує 41 дитина, залишилося у «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Д. Менделєєва, шість вільних місць є у ЗШ І-ІІІ ступенів №9. У школі №10 — 16 вільних місць. У ЗШ І-ІІІ ступенів №11 — 15, а в ЗШ І-ІІІ ступенів №14 – 30 вільних місць. Ще 43 місця для першачків — у ЗШ І-ІІІ ступенів №18, у гуманітарно-естетичному колегіумі №29 є вільних 26 місць.

  Тим часом у гімназії №6 набрали сім перших класів. До першого класу школи №16 вже набрали 259 дітей. Вільних місць для першокласників у цих та інших школах вже немає. Вже йде жеребкування на зарахування на вільні місця. І цей метод не викликає в батьків ніякої довіри, бо процедуру проведення жеребкування затверджувала педрада того чи іншого навчального закладу на власний розсуд. Так само не сподобалася ідея на вільні місця зараховувати дітей за датою народження: насамперед тих, хто старший.

  Обурені батьки висловлюють свої «за» і «проти».

  «Ні реформі, спрямованій на зрівнялівку! Тепер дебіли, якщо вони живуть поблизу ліцею, там учитимуться?— вважає тато, чия дитина навчається у відомому навчальному закладі. — Наша школа зібрала дітей із хороших сімей, у яких з дітьми займалися і вони змогли пройти тестування. А тепер діти «з райончика» зі своїми «звичаями» «шашличок під горілочку на Великдень, квіточки — дівчаткам 8 Березня, хеловінчик-інстаграмчик»?! Жаль наших дітей, для котрих ми разом з дирекцією за багаторічні зусилля створили чудові умови. Чому раптом ми мусимо пустити туди натовп місцевих?»

  Інша мама майбутнього першокласника таким нововведенням рада.

  «Під нашими вікнами – престижна школа. Але потрапити туди в моєї дитини не було жодних шансів, — розповідає вона. — Довелося б водити її в іншу школу, подалі. А тепер я прийшла до директора, подала документи й заяву — і все, до зустрічі 1 вересня!»

  Тим часом у Міністерстві освіти — небувалий ажіотаж. «Ви взагалі уявляєте собі масштаби катастрофи? — кричав у кулуарах МОН один слуга народу. — Донька Івана Іванича йде в перший клас, і що, її не можна влаштувати в потрібну школу?»

  А що думаєте з цього приводу ви, шановні читачі?

  Соломія КАЛЮЖКО

 • П’ять вінницьких вишів увійшли до «Топ-200 Україна-2018»-----------------

  Його оприлюднила нещодавно прес-служба Міністерства освіти та науки. При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, окреслені Конференцією IREG-9: «Рейтинги і акредитація — дві дороги до однієї мети» та Конференцією міністрів освіти Європейського простору вищої освіти.

  Згідно з висновками експертів і за кількістю набраних балів, найкращий серед вінницьких університетів — політехнічний — на 24 місці. Вінницький медуніверситет посів 26 сходинку, а ДонНУ ім. Василя Стуса — 27.

  На 128 місці — Вінницький аграрний університет. І на 161 місці — Вінницький педагогічний.

  А очолюють рейтинг, як і  минулого року, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського та Київський національний університет імені Тараса Шевченка. КПІ ім.Сікорського отримав інтегральний показник діяльності – 84,74; КНУ ім.Шевченка – 80,59, а найближчий їхній конкурент – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна – 48,95. П’ятірку кращих вишів за рейтингом «Топ-200 Україна-2018» закривають Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» з показником 44,70 та Національний університет «Львівська політехніка» з результатом 44,66.

  Тим часом укладачі рейтингу підкреслюють, що, як і раніше, головним недоліком українських закладів вищої освіти є їхня недостатня інформаційна відкритість.

  Ілона ВАЛЬТЕР

 • Реновацію 200 – річного будинку Леонтовича планують провести у Шершнях на Вінниччині і збудувати літній театр-----------------


  Проект відомого українського архітектора Олексія Семирога – Орлика передбачає збереження у первісному вигляді будинку Миколи Леонтовича у селі Шершнях Тиврівського району на Вінниччині, де пройшли дитячі роки всесвітньовідомого композитора, автора “Щедрика”. Для цього архітектор використає легкі будівельні матеріали та скло, які будуть захищати від дощу, морозу та вітрів понад 200-річне приміщення.

  Збереженням будинку у селі Шершнях опікується Фонд гуманітарного розвитку України. Саме він оголосив та провів конкурс на реновацію споруди, яка рішенням Вінницької облради від 1997 року взята на облік як пам’ятка архітектури. Переможцем конкурсу визнаний архітектор Олексій Семирог- Орлик. Поданий ним проект конкурсна комісія вважає найкращим з точки зору збереження пам’яті Миколи Леонтовича та примноження культурної значимості спадку композитора для майбутнього. Згідно проекту буде підсилений тільки фундамент та замінена підлога й злегка очистять стіни. Все решта залишиться в автентичному вигляді.

  На подвір’ї будинку Леонтовича архітектор пропонує збудувати літній музичний театр під відкритим небом OpenAirLeontovych Heart на 350 глядачів та школу-студію з музичними й мистецькими класами, де зможуть навчатися місцеві діти.

  – Українське суспільство лише починає боротьбу за право на власну історію,- підкреслила голова Фонду Наталія Заболотна. – Я щиро хочу подякувати команді Фонду гуманітарного розвитку України, його співзасновників-однодумців, громаді села Шершні за палке оберігання від безжального часу та катка бездушної державної машини маленького будиночку великого композитора. Дякую також дитячому хору “Щедрик” та скрипалю Іллі Бондренку за їхню участь в акціях, що привернули увагу усієї країни до долі цього будинку.

  Нині ведеться остаточна фінансова оцінка реалізації цього проекту. Наразі вже зібрано 350 тис. грн., які пожертвували меценати. Збір коштів на реновацію будинку Леонтовича триває. Реквізити для благодійних внесків: ГО “Фонд гуманітарного розвитку України”, ЄДРПОУ 32959952, Р/р №26005589234 в АТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805.

 • П’яний водій, що збив двох хлопців на смерть, може уникнути покарання?-----------------

  Сталось це у Вінниці на Барському шосе… Водій не лише був п’яний, а й втік з місця події. Тепер, коли закінчилось слідство і справу розглядають у суді, рідні загиблих шоковані — водію максимум загрожує умовне покарання за скоєне! Тож вони вимагають справедливого правосуддя і пишуть скарги у відповідні інстанції.

  – Свого часу Микола служив на Сході, ми такі були раді, що він повернувся живим. Після повернення із другом Ігорем працювали в Летичеві водіями у меблевому магазині. Бували часто у відрядженнях у Літині. Чому того дня поїхали до Вінниці — точно не знаємо. Ймовірно, складали комусь із замовників меблі або ж купували шини для робочої машини. Так сталось, що затримались допізна і не було чим доїхати. Було близько дванадцятої ночі. Попросили своїх хазяїв забрати їх. Поки останні їхали, Коля та Ігор пішли на автозаправку за їжею. Далі стали переходити дорогу. Із камер спостереження видно, як вони пройшли одну смугу, а на другій на великій швидкості їх збиває авто. Водій, замість того щоб зупинитись, їде далі. Очевидці відразу кинулись до хлопців. Викликали «швидку» та поліцію. Мій брат помер відразу, Ігор — у кареті «швидкої». Тепер їхні дружини та діти — без найрідніших…

  На місці аварії залишились номерний знак авто, уламки фари та інші речові докази. Патрульні помітили схожу машину, але кермувальник не реагував. Зупинився лише через кілометр на виїзді з міста з боку Київської. Ним виявився 45-річний вінничанин. За даними правоохоронців, свою втечу чоловік пояснив переляком від вчиненого. Поліцейські стверджували, що затриманий перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Через чотири години у нього відібрали зразки крові. Результат вражав — 0,6 проміле.

  – Тоді на місці ДТП був якийсь великий начальник з поліції і казав, що винуватець служив колись в органах, але ніхто його не буде захищати. Відповість по закону, — продовжує пані Тетяна. — Похоронили ми брата у рідному селі на Хмельниччині. Після того почалось розслідування справи, яке чомусь затягнулось аж на сім місяців. У водія чомусь постійно були різні версії аварії. Чому сів п’яним за кермом — не пояснив. Були відкриті кримінальні провадження за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого та залишення в небезпеці. Слідчі запевняли, що закон на нашому боці.. Проте наприкінці грудня 2017 року нам повідомили, що справу перекваліфікували і винуватцю загрожує умовне покарання, хоча це суворе порушення! І це за те, що він був нетверезий, гнався, збив, покинув людей помирати… Крім того, дивує те, що у матеріалах справи було вказано про стан водія, але чомусь експертизу проводили із умовою, що він тверезий. Хто ж надав таку інформацію? І чому ніде немає допиту очевидців аварії? На мою думку, у Вінниці відбувається беззаконня у правоохоронній структурі!

  25 червня Вінницький міський суд продовжить слухання цієї резонансної справи. У поліції та прокуратурі ситуацію не коментують. Ми направили до них інформаційний запит. Рідні загиблих з болем додають:

  – Скільки б часу не минуло, легше нам не стає. Біль крає наші серця. І жити з ним нам повік…

  Вікторія Снігур

Новини Вінничини


Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика