Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * Новини >>> * Новини Вінниці

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

Моя Вінниця
Some Rights Reserved

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

вироби з бетонуі граніту, тротуарна плитка, забори

33 Канал
 • Найкращі черлідерки Вінниччини запрошують до себе в команду-----------------

  Wolves Cheerleaders – краща команда черлідингу України. Заснована вона  у 2013 році та є офіційною групою підтримки СК «Вінницькі Вовки», БК «Блискавки» та ВК «Серце Поділля». З 2016 року Vinnytsia Wolves Cheerleading Team є членом Всеукраїнської федерації черлідингу та черспорту України. За 5 років свого існування команда встигла здобути чимало перемог: у 2016 році титул «Краща група підтримки української ліги американського футболу», стали срібними призерами «Ukrainian Combat Games», бронзовими призерами «Z-Games 2017», отримали спеціальну нагороду «Beauty Team 2017», у 2018 році отримали бронзу на «Ukrainian Students Games 2018», стали срібними призерами «Red Foxes Cup» і «VINNYTSIA CHEER CUP» та переможцями «Ukrainian Beach Games 2018». Команда є активним учасником усіх спортивно-громадських заходів міста, зокрема, змагань з футболу, фут залу, регбі, муай-тай, кубках зі стронг-мену, боксу та ін.

  Крім того, Vinnytsia Wolves є організатором перших Всеукраїнських змагань груп підтримки з американського футболу, який пройшов влітку 2018 року у нашому місті та зібрав близько 10 команд з усієї України. Нещодавно команда оголосила набір.

  Якщо Вам більше 17 років, Ви гнучкі та пластичні, маєте хореографічну підготовку і не уявляєте своє життя без танців та спорту, тоді сміливо приходьте на кастинг і проявіть себе! Можливо, саме Ви  станете новою учасницею Wolves Cheerleaders?! Крім того, на дівчат  чекатимуть: репетиції двічі на тиждень в комфортному залі, незабутні виступи та змагання на найбільших стадіонах та спортивних майданчиках країни, фірмові костюми, командні та індивідуальні фотосесії, участь в рекламних роликах, кліпах, веселі подорожі, дружня атмосфера та багато іншого.

  Набір буде проходити два дні: 20 та 22 листопада о 20:00 у спортивному комплексі «Сенсей» (навпроти Петроцентру) у вигляді звичайного тренування, на якому потрібно буде вивчити та повторити хореографію. З собою дівчатам необхідно буде мати зручний одяг та взуття.

  Віталіна Володимирова

 • Картини як ретрансляція щастя-----------------
  Авторка проекту Марія Дитинюк

  Для участі в проекті були запрошені вінничани, які досягли успіху в житті і тепер можуть поділитись своїми історіями з містянами за допомогою пензлика та фарб.

  Бізнесмени, лікарі, політики, журналісти, волонтери та моделі малюють картини арт-терапевтичною технікою, які будуть представлені на тематичній виставці 26-го листопада в Галереї ХХІ.

  Автор проекту, арт-терапевт та художниця Марія Дитинюк акцентує увагу на тому, що намальовані картини будуть ретранслювати лише позитивні емоції та щастя.

  – Через приклад людей, які вже досягли успіху в своєму житті, ми будемо передавати флюїди щастя в суспільство, ретранслювати його через картини. Тільки коли ми самі щасливі, ми можемо ділитись щастям з іншими. Чим більше щасливих людей, тим менше зла навколо. Кожен з учасників «Добротворчості» представить свою картину, де зображав особистий метафоричний образ, закладав успіх на майбутнє та прописував лінію всього свого життя. Ці картини не продаватимуться, бо багато-хто думав якраз, що ціль проекту– виручити кошти для благодійності. Ні, адже кожен автор закладав туди свою філософію та свої емоції, а це своєрідне програмування картини, тому продавати їх – це неправильно. Задум криється в залучені суспільної уваги до соціальних проблем. А кожен учасник проекту, а їх буде аж 21, – куратори якихось благодійних концертів, заходів чи акцій. І разом з презентацією своєї картини, вони презентуватимуть свої благодійні проекти. Саме до їхніх благодійних заходів ми й привертатимемо увагу вінничан.- Зауважує Марія Дитинюк. – Я була, до речі, дуже здивована, що учасників проекту вдалось знайти лише за 4 дні. Їх було навіть більше, ніж було заплановано. Це значить, що Вінниця багата добродушними та безкорисливими людьми. Це дуже круто. Але так як проект повністю благодійний, всі фінансові та часові ресурси я взяла на себе. Більше учасників я просто не потягла б.

  Як приклад, Марія Дитинюк, розповідає про місію учасниці «Добротворчості щасливих людей» Світлани Репях, яка взялась допомагати братам-сиротам.

  – Їх шестеро, вони рідні. Хлопчики опинилися в складних життєвих умовах, але не впали духом і продовжують триматися разом. Світлана вже чимало їм допомогла, а зараз збирає кошти

  на придбання кухні для братиків. Вони живуть в маленькій хатинці, в одній кімнаті потрібен ремонт і хоча б якісь меблі… Світлана – Місіс Вінниця-2018, дизайнерка дитячого одягу та засновниця клубу-ліцею «Еврика», а ще вона благодійниця, як ви вже зрозуміли, тому з радістю бере участь у нашому проекті. Маю надію, що у нас разом все вдасться і сироти таки матимуть необхідні речі для комфортного життя.

  Виставка картин «добротворців» відбудеться 26 листопада, а підсумки по проведенню проекту підбиватимуть 3 грудня.

  Олена Анатолієва

 • Майбутні вчителі з Вінниччини презентували свої  креативні картини-----------------

  Днями у обласному краєзнавчому музеї відкрила виставка студентів Вінницького державного педагогічного університету “На крилах творчості”. В експозиції  представлено близько  50 творів у різних техніках. Це переважно натюрморти, пейзажі та витинанки. Також тут можна побачити картини-аплікації із серветок, над якими працювали уже спільно. У роботах прослідковується багатосюжетність та любов студентів до українських традицій. Сама презентація відбулась минулого тижня. Не обійшлось і без творчих номерів — малювання на піску викладачів закладу.

  Додамо, що студенти педагогічного університету – багаторазові учасники заходів, мистецьких проектів, фестивалів та конкурсів на міському та всеукраїнському рівнях.

  Віталіна Володимирова

 • Стару прокуратуру зносять на Соборній під офісний центр і монастирську броварню? (відео)-----------------

  Бо згідно будівельного паспорту на огородженні тут зведуть торгово-офісну будівлю із сюрпризним закладом у підвалі!

  Ще пару років тому був варіант розміщення в старій прокуратурі на 2-3 поверхах «Музею української марки» імені Якова Балабана, але приміщення старого готелю 19 сторіччя визнали аварійним і надто дорогим для переробки під музей. Хоча місце тут реально центрове – Соборна, костелу та серце історичної частин Вінниці.

  Тому за останньою інформацією чиновники знайшли інвестора, який не буде рятувати стару будівлю… А за 3 роки на місці старої прокуратури із дерев‘яними перекриттями зведе сучасний центр із офісів та магазинів.

  Згідно буд паспорту – це ТОВ «Поділля Приват», що інвестує в цю будівлю мільйонні кошти.

  Не секрет, що серед засновників «Поділля Приват» 4 відомі особи Сергій Капуста, Андрій Жуков, Віталій Пшенічний та Олександр Цихомський.

  І саме Сергій Капуста – відомий у Вінниці меценат, готельєр та бізнесмен вважається натхненником цього проекту в центрі Вінниці.

  Бо саме йому завдячує відновленням готель «Франція», спортклуб «Нокаут», пам’ятники пані Євгенії Прунмаер та Симону Петлюрі… Та десятки турнірів із боксу та інших видів спорту у Вінниці…

  Водночас, за словами головного архітектора Вінниці Олександра Рекути рятувати  аварійний будинок не було сенсу, бо він стоїть фактично без фундаменту та в будь-який момент може завалитись…

  Тим більше, що після «удосконалень» часів радянської влади від готелю як  пам’ятника місцевої архітектури мало що залишилось від колишньої краси та оздоби… Нині це просто «сіра пляма» на Соборній у Вінниці. З історії готелю «Центральний» відомо, що його збудували в 1893 році і власником будинку був Іцак Гофштейн. За Союзу ту працювала прокуратура… Останні роки верхні поверхи просто пустували, а на першому був магазин тканин.

  Нині є ідея саме в нових підвалах на місці екс-готелю Іцака Гофштейна відкрити крафтову монастирську броварню як «живий музей» вінницького пива та історії центральної торговельної вулиці міста.

  Орієнтовно, броварня буде на 310 квадратних метрах…

Найтиражніша газета Вінниччини та Центру України "33-й КАНАЛ"
33 Канал
 • Найкращі черлідерки Вінниччини запрошують до себе в команду-----------------

  Wolves Cheerleaders – краща команда черлідингу України. Заснована вона  у 2013 році та є офіційною групою підтримки СК «Вінницькі Вовки», БК «Блискавки» та ВК «Серце Поділля». З 2016 року Vinnytsia Wolves Cheerleading Team є членом Всеукраїнської федерації черлідингу та черспорту України. За 5 років свого існування команда встигла здобути чимало перемог: у 2016 році титул «Краща група підтримки української ліги американського футболу», стали срібними призерами «Ukrainian Combat Games», бронзовими призерами «Z-Games 2017», отримали спеціальну нагороду «Beauty Team 2017», у 2018 році отримали бронзу на «Ukrainian Students Games 2018», стали срібними призерами «Red Foxes Cup» і «VINNYTSIA CHEER CUP» та переможцями «Ukrainian Beach Games 2018». Команда є активним учасником усіх спортивно-громадських заходів міста, зокрема, змагань з футболу, фут залу, регбі, муай-тай, кубках зі стронг-мену, боксу та ін.

  Крім того, Vinnytsia Wolves є організатором перших Всеукраїнських змагань груп підтримки з американського футболу, який пройшов влітку 2018 року у нашому місті та зібрав близько 10 команд з усієї України. Нещодавно команда оголосила набір.

  Якщо Вам більше 17 років, Ви гнучкі та пластичні, маєте хореографічну підготовку і не уявляєте своє життя без танців та спорту, тоді сміливо приходьте на кастинг і проявіть себе! Можливо, саме Ви  станете новою учасницею Wolves Cheerleaders?! Крім того, на дівчат  чекатимуть: репетиції двічі на тиждень в комфортному залі, незабутні виступи та змагання на найбільших стадіонах та спортивних майданчиках країни, фірмові костюми, командні та індивідуальні фотосесії, участь в рекламних роликах, кліпах, веселі подорожі, дружня атмосфера та багато іншого.

  Набір буде проходити два дні: 20 та 22 листопада о 20:00 у спортивному комплексі «Сенсей» (навпроти Петроцентру) у вигляді звичайного тренування, на якому потрібно буде вивчити та повторити хореографію. З собою дівчатам необхідно буде мати зручний одяг та взуття.

  Віталіна Володимирова

 • Картини як ретрансляція щастя-----------------
  Авторка проекту Марія Дитинюк

  Для участі в проекті були запрошені вінничани, які досягли успіху в житті і тепер можуть поділитись своїми історіями з містянами за допомогою пензлика та фарб.

  Бізнесмени, лікарі, політики, журналісти, волонтери та моделі малюють картини арт-терапевтичною технікою, які будуть представлені на тематичній виставці 26-го листопада в Галереї ХХІ.

  Автор проекту, арт-терапевт та художниця Марія Дитинюк акцентує увагу на тому, що намальовані картини будуть ретранслювати лише позитивні емоції та щастя.

  – Через приклад людей, які вже досягли успіху в своєму житті, ми будемо передавати флюїди щастя в суспільство, ретранслювати його через картини. Тільки коли ми самі щасливі, ми можемо ділитись щастям з іншими. Чим більше щасливих людей, тим менше зла навколо. Кожен з учасників «Добротворчості» представить свою картину, де зображав особистий метафоричний образ, закладав успіх на майбутнє та прописував лінію всього свого життя. Ці картини не продаватимуться, бо багато-хто думав якраз, що ціль проекту– виручити кошти для благодійності. Ні, адже кожен автор закладав туди свою філософію та свої емоції, а це своєрідне програмування картини, тому продавати їх – це неправильно. Задум криється в залучені суспільної уваги до соціальних проблем. А кожен учасник проекту, а їх буде аж 21, – куратори якихось благодійних концертів, заходів чи акцій. І разом з презентацією своєї картини, вони презентуватимуть свої благодійні проекти. Саме до їхніх благодійних заходів ми й привертатимемо увагу вінничан.- Зауважує Марія Дитинюк. – Я була, до речі, дуже здивована, що учасників проекту вдалось знайти лише за 4 дні. Їх було навіть більше, ніж було заплановано. Це значить, що Вінниця багата добродушними та безкорисливими людьми. Це дуже круто. Але так як проект повністю благодійний, всі фінансові та часові ресурси я взяла на себе. Більше учасників я просто не потягла б.

  Як приклад, Марія Дитинюк, розповідає про місію учасниці «Добротворчості щасливих людей» Світлани Репях, яка взялась допомагати братам-сиротам.

  – Їх шестеро, вони рідні. Хлопчики опинилися в складних життєвих умовах, але не впали духом і продовжують триматися разом. Світлана вже чимало їм допомогла, а зараз збирає кошти

  на придбання кухні для братиків. Вони живуть в маленькій хатинці, в одній кімнаті потрібен ремонт і хоча б якісь меблі… Світлана – Місіс Вінниця-2018, дизайнерка дитячого одягу та засновниця клубу-ліцею «Еврика», а ще вона благодійниця, як ви вже зрозуміли, тому з радістю бере участь у нашому проекті. Маю надію, що у нас разом все вдасться і сироти таки матимуть необхідні речі для комфортного життя.

  Виставка картин «добротворців» відбудеться 26 листопада, а підсумки по проведенню проекту підбиватимуть 3 грудня.

  Олена Анатолієва

 • Майбутні вчителі з Вінниччини презентували свої  креативні картини-----------------

  Днями у обласному краєзнавчому музеї відкрила виставка студентів Вінницького державного педагогічного університету “На крилах творчості”. В експозиції  представлено близько  50 творів у різних техніках. Це переважно натюрморти, пейзажі та витинанки. Також тут можна побачити картини-аплікації із серветок, над якими працювали уже спільно. У роботах прослідковується багатосюжетність та любов студентів до українських традицій. Сама презентація відбулась минулого тижня. Не обійшлось і без творчих номерів — малювання на піску викладачів закладу.

  Додамо, що студенти педагогічного університету – багаторазові учасники заходів, мистецьких проектів, фестивалів та конкурсів на міському та всеукраїнському рівнях.

  Віталіна Володимирова

 • Стару прокуратуру зносять на Соборній під офісний центр і монастирську броварню? (відео)-----------------

  Бо згідно будівельного паспорту на огородженні тут зведуть торгово-офісну будівлю із сюрпризним закладом у підвалі!

  Ще пару років тому був варіант розміщення в старій прокуратурі на 2-3 поверхах «Музею української марки» імені Якова Балабана, але приміщення старого готелю 19 сторіччя визнали аварійним і надто дорогим для переробки під музей. Хоча місце тут реально центрове – Соборна, костелу та серце історичної частин Вінниці.

  Тому за останньою інформацією чиновники знайшли інвестора, який не буде рятувати стару будівлю… А за 3 роки на місці старої прокуратури із дерев‘яними перекриттями зведе сучасний центр із офісів та магазинів.

  Згідно буд паспорту – це ТОВ «Поділля Приват», що інвестує в цю будівлю мільйонні кошти.

  Не секрет, що серед засновників «Поділля Приват» 4 відомі особи Сергій Капуста, Андрій Жуков, Віталій Пшенічний та Олександр Цихомський.

  І саме Сергій Капуста – відомий у Вінниці меценат, готельєр та бізнесмен вважається натхненником цього проекту в центрі Вінниці.

  Бо саме йому завдячує відновленням готель «Франція», спортклуб «Нокаут», пам’ятники пані Євгенії Прунмаер та Симону Петлюрі… Та десятки турнірів із боксу та інших видів спорту у Вінниці…

  Водночас, за словами головного архітектора Вінниці Олександра Рекути рятувати  аварійний будинок не було сенсу, бо він стоїть фактично без фундаменту та в будь-який момент може завалитись…

  Тим більше, що після «удосконалень» часів радянської влади від готелю як  пам’ятника місцевої архітектури мало що залишилось від колишньої краси та оздоби… Нині це просто «сіра пляма» на Соборній у Вінниці. З історії готелю «Центральний» відомо, що його збудували в 1893 році і власником будинку був Іцак Гофштейн. За Союзу ту працювала прокуратура… Останні роки верхні поверхи просто пустували, а на першому був магазин тканин.

  Нині є ідея саме в нових підвалах на місці екс-готелю Іцака Гофштейна відкрити крафтову монастирську броварню як «живий музей» вінницького пива та історії центральної торговельної вулиці міста.

  Орієнтовно, броварня буде на 310 квадратних метрах…

 • Хлопчак зніс «Меркурій» з орбіти фонтану на Космонавтів-2… Його шукає поліція (відео)-----------------


  В суботу 10 листопада невідомий школяр у Вінниці пошкодив конструкцію фонтану на проспекті Космонавтів. Хлопчик зірвав з місця кулю «Меркурій» із скловолокна – найменшу планету Сонячної системи і фонтану навколо Атланта.

  – 10 листопада близько 17:20 камери відеоспостереження зафіксували факт пошкодження комунального майна, а саме – планети «Меркурій» на фонтані  по проспекту Космонавтів. Правопорушення вчинив малолітній хлопчина віком від 10 до 13 років, – повідомляє ситуаційний центр Вінниці. – Шановні батьки, проведіть, будь ласка, зі своїми дітьми профілактичну бесіду про заборону псування або пошкодження майна та відповідальність за такі вчинки.

 • Декада передплати пропонує знижки-----------------

  У рамках передплатної кампанії на 2019 рік (I півріччя) у всіх відділеннях Укрпошти в період з 12 по 25 листопада 2018 року включно, проходитиме акція «Декада передплати».

  Під час акції ви можете оформити передплату на «33-й канал» та інші видання, які включені до «Каталогу видань України «Преса поштою» на 2019 рік (I півріччя)» частина з них – за зниженими цінами, а це понад 60 цікавих та улюблених видань, з переліком яких можна ознайомитись тут.

  Заощаджуйте свої кошти, скориставшись можливістю оформити передплату на пільгових умовах!

  Прес-служба
  ПАТ “Укрпошта”

Новини Вінничини


Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика