Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Скандал на 14 окрузі: Мельничук – Жеребнюк

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Скандал на 14 окрузі: Мельничук – Жеребнюк

Скандал на 14 окрузі: Мельничук – Жеребнюк

Перший президентський виборчий скандал розгорнувся на Вінниччині на території округу №14. Місцеві газети у Літині, Бару, Тиврові та Жмеринці вийшли із однаковими публікаціями. Народний депутат України Віктор Жеребнюк, який 23 лютого покинув фракцію Партії Регіонів, на сторінках районної преси закликав своїх виборців підтримати на виборах кандидатуру Петра Порошенка. Ніби – благородно. Втім, люди в районах цю новину сприйняли із подивом, адже знають про політичну прихильність ,,народного" депутата по 14 округу.

Першим публічно відреагував виконуючий обов’язки голови Літинської РДА, колишній опонент Жеребнюка на виборах у парламент Іван Мельничук. Він зазначив: «Спасибі за підтримку демократичного кандидата. Але якось не дуже вчасно , пане Жеребнюк!»

Також Мельничук у своєму коментарі сказав: «Сьогодні не будемо розбиратися, що заважало цьому „самовисуванцю від колишньої влади” раніше висловлювати свою підтримку Петру Олексійовичу не тільки на словах, а й своїм голосуванням у стінах Верховної Ради, приймаючи ключові для країни рішення - віддати свій голос за відставку Уряду, не підтримувати сумнозвісні закони від 16 січня, які підняли всю Україну на боротьбу з режимом, не підтримувати кабальний Податковий кодекс, а натомість створювати робочі місця, творити європейську Україну. Сьогодні закликаю усіх громадян не втрачати пильність та уважно придивлятися до тих блюзнірів, які будь-що намагаються зберегти під собою тепленьке депутатське крісло, перефарбовуються і висловлюються за підтримку одного з лідерів демократичного напрямку . Пристосуванці – політики вчорашнього дня».

Нагадаємо, що скандал між опозиціонером Іваном Мельничуком та провладним Віктором Жеребнюком розгорнувся під час підрахунку голосів на парламентських виборах. Тоді Центральна виборча комісія фактично відібрала перемогу у Мельничука. 31 жовтня 2012 року після обробки 100% протоколів Мельничук отримував перемогу. Розрив становив понад 2500 голосів. А вже наступного дня Жеребнюк вийшов на перше місце. Розрив на користь самовисуванця склав 83 голоси. Іван Мельничук наголошував, що опонентом було навмисно пошкоджено бюлетені, а хто є дійсним переможцем, підтвердить Європейський суд.

Оксана Тамаринка

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика