Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска
Ринок сувенірів
"Ринок сувенірів"


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Замість Бази знань на веб-порталі Міндоходів з 1 січня 2014 р. інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Замість Бази знань на веб-порталі Міндоходів з 1 січня 2014 р. інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Інформаційна довідка про Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»

Враховуючи функціональні повноваження Міндоходів, результати всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень), необхідність мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою та накопичений досвід в галузі надання інформаційних послуг виникла необхідність створення загальнодоступного джерела інформації в т.ч. з використанням існуючих редакцій запитань-відповідей Бази знань, письмових консультацій на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян, чинного законодавства тощо.

 

Впровадження даного ресурсу позитивно впливає на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією, шляхом широкого використання інформаційних технологій, сприяє впровадженню державної інформаційної політики, розширює можливість для зовнішніх користувачів застосування Бази знань яка була розміщена на веб-порталі Міндоходів України, а для працівників органів доходів і зборів шляхом використання її і в корпоративній мережі.

Ініціатива ІДД Міндоходів щодо створення та запровадження Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі «ЗІР») знайшла підтримку в керівництва Міндоходів, що знайшло своє відображення у наказі Міндоходів від 08.07.2013 №252 «Про затвердження Ключових показників діяльності».

На даний час, «ЗІР» створено у рамках Електронного Уряду з урахуванням тенденцій розвитку інформаційних технологій у сфері побудови веб-ресурсу та розглядається, як інтегрований ресурс в інформаційне середовище органів Міндоходів у якому уся направленість діяльності Міністерства доходів і зборів, як внутрішня так і зовнішня, а також усі відповідні процеси інформаційно-довідкових ресурсів підтримуються та забезпечуються відповідними інформаційно-комп’ютерними технологіями.

Інформація в «ЗІР» систематизована по тематиках:

оподаткування;

митна справа;

єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

електронний цифровий підпис.

Функціонал ресурсу забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використання Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів, а в перспективі запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.

В розділі «Запитання – відповіді» розміщено 17958 запитань-відповідей, у тому числі щодо:

оподаткування – 17108;

митної справи – 454;

єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування – 340;

діяльності Акредитованого центру сертифікації ключів - 56.

Аналогічно систематизовані та розміщені в розділі «Нормативні та інформаційні документи» - 632 документи.

В розділі «Письмові консультації» розміщені витяги з письмових консультацій підготовлених ІДД Міндоходів на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян.

Функціонал ресурсу надає можливість для працівників органів доходів і зборів здійснення зворотнього зв’язку шляхом залишення коментарів-пропозицій до запитань - відповідей, які будуть, після опрацювання модератором, загальнодоступні для інших користувачів в частині перегляду та залишення нових коментарів, а в подальшому таку можливість з використанням електронного цифрового підпису матимуть і зовнішні користувачі.

Зовнішні користувачі мають змогу використовувати інформаційно-довідковий ресурс для вирішення виробничих завдань, планування, інформаційного обміну та моніторингу інформації, реалізована можливість самостійного пошуку інформації, ознайомлення з редакціями відповідей на запитання з якими звертаються клієнти до Контакт-центру по телефону, електронній пошті та письмово.

Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів продовжує роботу щодо розширення можливостей та підтримки ресурсу у актуальному стані.

Для надання пропозицій та зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотнього зв’язку».

http://zir.minrd.gov.ua/main/index/about

Про реєстрацію РРО в органі Міндоходів

Хмільницька ОДПІ інформує, що для реєстрації  в органі Міндоходів реєстратора розрахункових операцій ( далі –РРО)  суб»єкт господарювання зобов’язаний подати до органу мін доходів такі документи:

- заяву про реєстрацію РРО за формою № 1 - РРО;

- копію документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО;

- копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватись РРО;

- копію договору суб'єкта господарювання з Центру сервісного обслуговування про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Нагадуємо, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Для того, що б реєстрація Вашого РРО відбулася швидко і правильно – необхідно здійснити кілька кроків:

- першим кроком буде те, що заява та вище зазначені документи Ви подаєте до органу доходів і зборів за місцем обліку суб’єкта господарювання;

- через два дні Ви отримуєте довідку про резервування фіскального номера;

- з цією довідкою про резервування фіскального номера Вам необхідно звернутись у центр сервісного обслуговування. Де протягом п’яти днів для Вас виготовлять довідку про опломбування та акт введення в експлуатацію.

- з цим документом Ви звертаєтесь до органу доходів і зборів за місцем обліку СГ.

- наступним кроком – останнім, буде орган доходів і зборів, де за два дні Вам видадуть реєстраційне посвідчення, з яким Ви звертаєтесь до органу доходів і зборів за адресою господарської одиниці.

Отже, не зволікайте шановні власники касових апаратів, та переходьте на новий он - лайн рівень спілкування!

Хмільницька ОДПІ нагадує платникам податків про те, що з 1 січня 2014 року встановлено відповідальність суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за неподання до органів Міндоходів відповідної звітності. А саме, звітності пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО, дротовими або бездротовими каналами зв’язку (у разі обов’язковості її подання).

За неподання такої інформації встановлено штраф розміром десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 гривень).

Дана норма передбачена Законом України «Про внесення змін до розділу II Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України" щодо відстрочення настання відповідальності за неподання електронної звітності» від 21 червня 2013 року № 357-VII.

Підприємцям на замітку про терміни подання звітності за 2013 рік

В які строки повинні подавати податкову декларацію платника ЄП – ФОП платники ЄП першої групи?

Відповідно до п.296.2 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої групи подають до контролюючого органу декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п.295.1 ст.295 ПКУ.

Така податкова декларація подається, якщо платник єдиного податку не допустив перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п.291.4 ст.291 ПКУ, та/або самостійно не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої, третьої або п’ятої групи.

Згідно із пп.296.5.1 п.296.5 ст.296 ПКУ платники єдиного податку першої групи подають до органу державної податкової служби податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п.291.4 ст.291 ПКУ, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої, третьої або п’ятої групи.

При цьому у податковій декларації окремо відображаються обсяг доходу, оподаткований за ставками, визначеними для платників єдиного податку першої та другої груп, обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків, обсяг доходу, оподаткований за новою ставкою єдиного податку, обраною згідно з умовами, визначеними гл.1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» р.XIV ПКУ, авансові внески, встановлені п.295.1 ст.295 ПКУ.

Подання податкової декларації у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, звільняє таких платників від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду.

Відповідно до пп.49.18.2 та пп.49.18.3 п.49.18 ст.49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

календарному року, крім випадків, передбачених пп.49.18.4 та 49.18.5 цього пункту (для платників податків на доходи фізичних осіб) - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

В які строки повинні подавати податкову декларацію платника ЄП – ФОП платники ЄП другої групи за звітні періоди 2013 року?

Відповідно до п.296.2 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку другої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п.295.1 ст.295 ПКУ.

Така податкова декларація подається, якщо платник єдиного податку не допустив перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п.291.4 ст.291 ПКУ, та/або самостійно не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку третьої або п’ятої групи.

Згідно із пп.296.5.1 п.296.5 ст.296 ПКУ платники єдиного податку другої групи подають до органу державної податкової служби податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п.291.4 ст.291 ПКУ, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку третьої або п’ятої групи.

При цьому, у податковій декларації окремо відображаються обсяг доходу, оподаткований за ставками, визначеними для платників єдиного податку зокрема, другої групи, обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків, обсяг доходу, оподаткований за новою ставкою єдиного податку, обраною згідно з умовами, визначеними гл.1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» р.XIV ПКУ, авансові внески, встановлені п.295.1 ст.295 ПКУ.

Подання податкової декларації у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, звільняє таких платників від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду.

Відповідно до пп.49.18.2 та пп.49.18.3 п.49.18 ст.49 ПКУ податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

календарному року, крім випадків, передбачених пп.49.18.4 та 49.18.5 цього пункту (для платників податків на доходи фізичних осіб) - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

В який термін надається податкова декларація ФОП  на загальній системі оподаткування за 2013 рік ?

Відповідно до пп. 49.18.5 п. 4.18 ст. 49 розділу ІІ та п. 177.5 ст.177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ, фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого ЄВ ФОП, які обрали загальну систему оподаткування без використання праці найманих працівників?

Форми та строки подання звітності передбачено наказом Міністерства доходів і зборів України від 9 вересня 2013 року № 454 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зареєстрованою в Міністерстві юстиції України від 20 вересня 2013 року за № 1628/24160 (далі - Порядок № 454).

Відповідно до п.1.1 розділу І Порядку № 454 страхувальниками є платники єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ), зазначені в п. 4 та 5 частини 1 ст. 4 Закону № 2464.

Згідно п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками ЄВ є фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Страхувальники, зазначені, зокрема у п. 4 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 (фізичні особи - підприємці, крім тих які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників), формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Звітним періодом є календарний рік.

Звіт подається за формою згідно таблиць 1, 4 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Порядку № 454 (п. 3.2 розділу ІІІ Порядку № 454).

В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого ЄВ ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників?

Форми та строки подання звітності передбачено наказом Міністерства доходів і зборів України від 9 вересня 2013 року № 454 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зареєстрованою в Міністерстві юстиції України від 20 вересня 2013 року за № 1628/24160 (далі - Порядок № 454).

Відповідно до п.1.1 розділу І Порядку № 454 страхувальниками є платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ), зазначені в п. 4 та 5 частини 1 ст. 4 Закону № 2464.

Згідно п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) ЄВ є фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Страхувальники, зазначені, зокрема у п. 4 частини 1 ст. 4 Закону № 2464 (ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників), формують та подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Звітним періодом є календарний рік.

Звіт подається за формою згідно таблиць 2, 4 додатку 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Порядку № 454 (п. 3.2 розділу ІІІ Порядку № 454).

Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе ЄВ, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Звіт зазначеними особами не подається (п. 3.3 розділу ІІІ Порядку № 454).

За інформацією Бази знань Міндоходів України

 

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика