Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Звіт про податкові пільги – помилкам не місце

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Звіт про податкові пільги – помилкам не місце

у графах "Код пільги згідно з довідником пільг" та "Найменування податкової пільги" – слід вказати зазначені показники за кожним видом податкових пільг відповідно до затвердженого Міністерством доходів і зборів України довідника пільг. Наразі актуальним є лист Міністерства доходів і зборів України  від 27.06.2013р., яким затверджено Довідник № 66/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету  станом на 01.07.2013р.

у підграфах "усього" та "в тому числі з державного бюджету" графи "Сума податкових пільг" – необхідно правильно відображати розподіл обсягу пільг за платежами, що здійснені до зведеного чи державного бюджетів.

Сформована на підставі обліку звітність про суми податкових пільг подається в ДПІ щоквартально,  на протязі 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Формуємо податкову звітність у Електронному кабінеті

На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий онлайновий сервіс – Електронний кабінет платника податків.

Увійти до Електронного кабінету можна за адресою http://kpp.minrd.gov.ua/ або за гіперпосиланням „Електронний кабінет платника податків” на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

У разі відсутності такого ключа, отримати його можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На Вінниччині таких на сьогодні 3 – при Вінницькій, Жмеринській та  Крижопільській ОДПІ.

З детальною інструкцією щодо роботи Електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці, в якій покроково розписані етапи роботи з системою.

 

Крім того, отримати консультацію щодо функціонування сервісу можна за тел. (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Про регламент роботи банківської системи в період завершення звітного року

Відповідно  до листа НБУ від 19.12.2013 р. N 25-205/28803 Національний банк України встановив для банківської системи особливий порядок роботи 27, 30 та 31 грудня 2013 року і 2, 3 та 8 січня 2014 року.

Робочий день банківської системи з понеділка 6 січня 2014 року переноситься на суботу 11 січня 2014 року.

1, 6, 25 січня та 8 лютого 2014 року система електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП), система електронної пошти Національного банку України, депозитарій Національного банку України і Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України не працюватимуть.

Банкам з 1 січня до 7 січня 2014 року (включно) забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

1 та 2 січня і з 4 січня до 7 січня 2014 року (включно) банки можуть здійснювати (у разі потреби) валютно-обмінні операції з готівковою іноземною валютою в пунктах обміну іноземної валюти.

З 30 грудня 2013 року до 7 січня 2014 року (включно) діє офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, установлений Національним банком України 27 грудня 2013 року.

Про графік роботи органів Міндоходів у новорічно-різдв’яні дні

Хмільницька ОДПІ інформує платників податків, що Розпорядженням Міндоходів  від 16.12.2013 № 416-р встановлено , що  робочі дні його центрального офісу та  територіальних органів   переносяться з:

четверга 2 січня — на суботу 11 січня;

п’ятниці 3 січня — на суботу 25 січня;

понеділка 6 січня — на суботу 8 лютого.

У період з 01 до 07 січня 2014 року в органах доходів і зборів чергуватимуть їх керівні працівники.

 

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у ВІницькій області

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика