Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * На Вінниччині громадськість, бізнес та влада обговорювали механізм ефективного контролю за використанням бюджетних коштів

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

На Вінниччині громадськість, бізнес та влада обговорювали механізм ефективного контролю за використанням бюджетних коштів

У Вінниці відбувся круглий стіл на тему "Громадський контроль використання бюджетних коштів". У заході, ініційованому Асоціацією платників податків України, взяли участь представники бізнесу, громадськості, зокрема члени Громадської ради при ГУ Міндоходів у області та Громадської ради при ОДА, представники Головного управління Міндоходів та Вінницької облдержадміністрації, ЗМІ. Аналогічні слухання уже відбулись в  шести регіонах України.

«Ініціюючи ці громадські обговорення, ми маємо за мету підвищення правової свідомості громадян, їх безпосереднє залучення до процесу моніторингу використання бюджетних коштів» - зауважив Голова Ради ТВ ВОГО АППУ у області Юрій Захарчук.

«Сьогодні,  як ніколи, на часі посилення  суспільної мотивації не тільки  щодо  сплати податків, але й раціонального витрачання коштів платників, - зауважила заступник начальника інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у області Лариса Павлюк, - адже якісно виконуючи свої обов’язки, сумлінні платники податків сподіваються на відповідні дії з боку держави. Тож такі громадські обговорення мають забезпечити прозорість витрачання бюджетних коштів та запровадити ефективний громадський контроль при плануванні видатків».

До слова, що стосується діяльності Міндоходів, тут контроль з боку інститутів громадськості є досить конструктивним. Як приклад, - підписаний нещодавно із Асоціацією платників податків України Меморандум про співробітництво. Згідно з Меморандумом, сторони працюватимуть над створенням сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, забезпечуватимуть контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, а також надаватимуть можливості вирішення неврегульованих положень у цій сфері.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Про порядок сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, які протягом року перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну

Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є, зокрема, фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (згідно п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями).

Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. третій частини 8 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями).

Проте платники можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Фізичні особи - підприємці, які обрали загальну систему оподаткування, сплачують за себе єдиний внесок протягом року до:

- 15 березня;

- 15 травня;

- 15 серпня;

- 15 листопада

у вигляді авансових платежів в розмірі 25 відсотків річної суми єдиного внеску, обчисленої від суми, визначеної податковими органами для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності. При цьому, суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний рік до 10 лютого наступного року на підставі даних річної податкової декларації, та не можуть бути меншими за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

Отже, фізичні особи - підприємці, які перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування (згідно п.п. 177.5.2 п. 177.5 ст. 177 розділу IV ПКУ від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями).

Враховуючи вищевикладене, фізичні особи –підприємці, які перейшли протягом поточного звітного року зі спрощеної системи оподаткування на загальну, нараховують та сплачують суми єдиного внеску у вигляді авансових платежів на підставі квартальної декларації, яка подається ними після закінчення кварталу, в якому відбувся перехід.

Порядок нарахування та сплати платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України 09 вересня 2013 року № 455 «Про затвердження Інструкції про Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за № 1622/24154.

 

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика