Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Щодо попередження шахрайських дій

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Так, невідомі особи з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції,  здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальниками територіальних підрозділі Головного управління Міндоходів у Вінницькій області. У разі відсутності суб’єкта господарювання, просять щоб останній терміново подзвонив на номер мобільного оператора.

Працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Вінницькій області  проводяться заходи щодо перевірки вказаної інформації.

У разі встановлення подібних фактів, а також у разі надходження на  адресу територіальних (структурних) підрозділів ГУ Міндоходів у Вінницькій області та Вінницької митниці Міндоходів листів або усних звернень  з проханням про надання грошової допомоги юридичній або фізичній особі, негайно в телефонному режимі ((0432)660205) повідомити чергового управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Вінницькій області, з подальшим письмовим підтвердженням,  для перевірки та вжиття необхідних заходів.

УВБ  ГУ  Міндоходів

у Вінницькій області

Нова книга обліку доходів та витрат для підприємців-загальносистемників

Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування  зобов’язані зареєструвати нові книги обліку доходів та витрат в податковому органі за місцем своєї реєстрації.

Ведення книги обліку доходів і витрат є обов’язковим. У ній за підсумком робочого дня здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджені витрати.

Книга ведеться за вибором платника податків в паперовому або в електронному вигляді.

Форма Книги затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 року № 481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.10.2013р. за № 1686/24218.

Рішення Феміди принципові: не варто нехтувати законом в процесі обчислення податків

Не секрет, що для бізнесу наслідком податкових перевірок є   подальше оскарження в судовому порядку донарахованих податків та фінансових санкцій. Отож, задля вирішення спірних ситуацій та урегулювання правових відносин держави та суб’єктів господарювання й формуються позовні заяви до судових інстанцій, як зі сторони платників - з приводу застосування до них фіскальних заходів, так й зі сторони органів Міністерства доходів і зборів – з питань правомірності застосування платниками норм чинного законодавства.

Загалом у поточному році судами всіх інстанцій  розглянуто 1333 справи, стороною по яких виступили органи ГУ Міндоходів  Вінницької області, на загальну суму позову більш як півмільярда гривень. За вердиктами судів більш ніж 70% судових рішень, які є оцінкою правових відносин держави та бізнесових кіл, підтвердили правомірність позиції працівників податкового та митного контролю органів доходів і зборів Вінниччини стосовно додаткового стягнення із суб’єктів господарювання до державної казни близько 300 млн.грн. за порушення податкових та митних правил.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Оперативники Міндоходів на Вінниччині вилучили нелегального алкоголю й тютюну майже на мільйон гривень

Вилучення незаконної продукції відбулося в рамках операцій „Тютюн-Контрафакт 2013” та „Контрафакт ЛГВ”, спрямованих на ліквідацію тіньового ринку зазначеної групи підакцизних товарів.

Так, з початку дії загальнодержавної операції „Тютюн-Контрафакт 2013” проведено 46 перевірок суб’єктів господарювання регіону, які здійснюють свою діяльність в сфері оптової та роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів. В результаті порушення податкового законодавства виявлено більш ніж у половині випадків – у 26 перевірених СГД. З незаконного обігу вилучено 27 тис. пачок тютюнових виробів на суму понад чверть мільйона гривень.

Не менш результативною є операція „Контрафакт ЛГВ”. На сьогодні в межах операції виявлено 21 правопорушення, пов'язане з незаконним обігом спирту та лікеро-горілчаних виробів. З незаконного обігу вилучено 837 дал спиртовмісної продукції на суму понад 650 тис. грн., у тому числі лікеро-горілчаних виробів контрабандного походження вартістю понад 155 тис. грн.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Про затвердження нових  нормативно-правових актів щодо застосування РРО

Хмільницька ОДПІ інформує, що 18 жовтня 2013 року в «Офіційному віснику України» №78, 2013 (18.10.13) опубліковано  Наказ Міндоходів України № 417 від 28.08.2013 р.

«Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за № 1616/24148.

Даним наказом, зокрема,   затверджено:

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги).

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти

Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій

З текстом документу можна ознайомитись за наступним посиланням:

http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/6043

Хмільницька ОДПІ

 

ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика