Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Практику виведення надприбутків з-під оподаткування допоможуть правила трансфертного ціноутворення

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Практику виведення надприбутків з-під оподаткування допоможуть правила трансфертного ціноутворення

Довідково

Закон про трансфертне ціноутворення має на меті сприяти боротьбі з одним з найбільш масштабних способів мінімізації оподаткування, через який з-під оподаткування в Україні виводиться близько 100 млрд. грн. щорічно. За даними Міндоходів,  веж до кінця цього року великі компанії додатково сплатять до Держбюджету півмільярда гривень.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Вінницькі платники зможуть отримати близько 50 млн. грн. ПДВ фінансовими векселями

За результатами інвентаризації заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість та розрахунком прогнозних показників сум податку за податковими деклараціями, які будуть подані до 1 листопада 2013 року, платникам Вінниччини може бути відшкодовано фінансовими казначейськими векселями близько 50 млн. гривень.

Загалом, за даними управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у Вінницькій області, впродовж дев’яти місяців поточного року платникам податків регіону відшкодовано 214,8 млн.грн. податку на додану вартість. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг бюджетного відшкодування зріс на 37%, або на 58,8 млн. гривень.

Зауважимо, інвентаризація проводилась на виконання постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання випуску фінансових казначейських векселів” від 21 серпня 2013 року №683. Про визначені прогнозні обсяги фахівці ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомили Міністерству доходів і зборів, яке після узагальнення даних в цілому по Україні надасть їх Міністерству фінансів для встановлення граничних обсягів видачі векселів для відшкодування податку з бюджету.

Отож, підкреслимо, що відшкодування ПДВ з бюджету фінансовими казначейськими векселями, розпочнеться тільки після затвердження Кабінетом Міністрів України граничної суми відшкодування. Крім того, отримати відшкодування у такий спосіб платники зможуть після того, як подадуть заяву про обрання форми відшкодування ПДВ у вигляді фінансових казначейських векселів.

Нагадаємо, що можливість отримати бюджетне відшкодування ПДВ у вигляді фінансового векселя за власним бажанням платника податку на додану вартість  передбачено відповідною нормою Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо фінансових векселів”. Фінансові казначейські векселі мають термін обігу 5 років та прибутковість 5%.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Засторога роботодавцям Літинщини з уст простої пенсіонерки

Вони приїздять у коштовних іномарках до під’їзду, швидко проходять в зал. У Хмільницькій ОДПІ проходить чергове засідання, куди запрошені платники-роботодавці, що за наслідками своєї діяльності виплачують зарплату найманим працівникам менше встановленого законодавством мінімуму.

Прикро констатувати, але м. Хмільник, згідно статистичних даних, демонструє середню зарплату , яка є найнижчою серед міст Вінницької області. Складає вона всього 2010 грн. Тож миритися з такою ситуацією місцеві працівники підрозділів Міндоходів наміру не мають. Протягом 9 місяців 2013 року ними було проведено 14 засідань із порушниками. За їхніми наслідками було працевлаштовано, а значить залучено до оподаткування  68 громадян. Податок з доходів фізичних осіб в питомій вазі надходжень до місцевих бюджетів займає перше місце і складає до 80%.

Звичайно, в теплому салоні „Мерседесу” легко розмірковувати про кризу в країні, неплатоспроможність населення, незначні обсяги виручки. Але може несумлінним роботодавцям варто замислитись і поглянути на інший, соціальний бік справи.

Для кращого самоаналізу пропонуємо лист розпачу громадянки Н.Колесник, пенсіонерки м. Хмільника, опублікований в газеті «Життєві обрії» №42 від 11.10.13 р. під назвою „Засторога для молодих”.

Ніколи не писала в газету, але підтримуючи ініціативу відкрити в нашій газеті рубрику «Я відповідаю за все» хочу розповісти свою історію, яка буде повчальною для багатьох.

Нещодавно стала оформляти пенсію, і яким ж було моє здивування, коли виявилось, що вона не дотягує навіть до мінімальної. Як же так, адже я працювала майже 40 років, а останні 20 – реалізатором у підприємця ( не хочу називати його прізвище). Не мала ні вихідних, ні нормальної відпустки. Спочатку мені взагалі не оформляли відпустку, а потім оформили. А зарплату я отримувала  так: частину по відомості, а частину у конверті. Та я думала: яка різниця, аби гроші платили. І от наслідок моєї необізнаності і байдужості – мізерна пенсія.

Тож хай моя історія буде уроком для молодих: час швидко збіжить, і ви, як і я, можете лишитись біля розбитого корита. Вимагайте, щоб всі ваші доходи фіксувались, а то хтось збагачується за ваш рахунок, не сплачуючи податки у повному обсязі, а ви лишаєтесь ні з чим.

Відтак, шановні роботодавці Літинського району ,  Хмільницька ОДПІ ще раз звертається до Вашого сумління і переконливо рекомендує не „гратися з вогнем”, натомість офіційно оформити відповідні трудові відносини з вашими працівниками та виплачувати їм зароблену  зарплату вчасно і у повному обсязі !

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Віницькій області

Заповнення платниками поля «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати ЄСВ

Хмільницька ОДПІ звертає увагу платників ЄСВ, що при сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється наступним чином:

1 – службовий код ("*");

2 – код виду сплати ("101" – Сплата суми єдиного внеску);

3 – код за ЄДРПОУ  платника, який здійснює сплату;

4 – друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

5 – не заповнюється;

6 – не заповнюється;

7 – не заповнюється.

 

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика