Litintermodom Строительство деревяных домов,
беседок, садовых изделий,
террасная доска


Гелиопарк «Баттерфляй»

   Головна сторінка * про літин * Семінар для платників податків Хмільницького, Літинського районів та міста Хмільника !

Ната Шапиро !!!Рецидив Рака Лимфоузлов!!!Помогите Закончилось обследование. Установлен диагноз - лимфома Ходжкина классичесская, 3-я стадия средней агрессивности. Назначен курс химиотерапии.

Фільми на твій смак

Фільми на твій смак

Музика на твій смак

Сміху мало

Анекдоти з України

безкоштовні ігри онлайн
Безкоштовні ігри онлайн

самоучка - інтерактивні навчальні вправи для школярів розважаючі ігри
Інтерактивні навчальні вправи для школярів

Задати питання лікарю

all4hyip - создание HYIP, make HYIP, дизайн для h-script, hscripts создание хайп, заработать на HYIP, уникальный дизайн для хайп, free hyip templates, уникальный шаблон для хайп, скачать шаблон для хайпа, goldcoders скрипт, дизайн, реклама хайп, все для HYIP

Семінар для платників податків Хмільницького, Літинського районів та міста Хмільника !

Хмільницька ОДПІ інформує, що 10 жовтня 2013 року о 10.00 год. у приміщенні зали засідань Хмільницької міської ради /2-й поверх / для платників податків відбудеться обласний квартальний семінар з питань оподаткування, подання звітності за 3 квартал 2013 р., нововведень податкового законодавства , нарахування та сплати ЄСВ за участю фахівців ГУ Міндоходів у Вінницькій області , філії ДП «СВЦ Міндоходів України у Вінницькій області», товариства «Знання».

Запрошуємо до участі в семінарі ! Телефон для довідок: 2-23-78.

Вінницьким платникам ПДВ-автоматом відшкодовано 175 млн.грн.

Про це інформує начальник ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ірина Зленко. При чому, зауважує посадовець, ця сума постійно зростає. Якщо за 9 місяців 2012 року грошовими коштами на рахунки платників ПДВ повернули 125,8 млн. грн., то за аналогічний період цього року – на 49,2 млн. грн. більше. Разом із тим за 8 місяців 2013 року платники Вінниччини сплатили до загального фонду Державного бюджету 1 млрд. 52,3 млн.грн. податку на додану вартість, у т.ч. 513,4 млн.грн. із ввезення на територію України товарів та вантажів.

Зберігається позитивна тенденція і щодо збільшення кількості платників, які відповідають критеріям автоматичного бюджетного відшкодування. Сьогодні таких платників на Вінниччині – 8, тоді як у січні – серпні 2012 року право на автоматичне бюджетне відшкодування отримали лише 6 суб’єктів господарювання.

Ірина Зленко наголошує, що через недотримання одного з критеріїв, у переважній більшості – це коефіцієнт співвідношення розміру середньої заробітної плати працівника до розміру законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, позбавили себе права на автоматичне бюджетне відшкодування 38 платників Вінницької області. Відтак, високо посадовець рекомендує суб’єктам господарювання більш ретельно дотримуватись усіх критеріїв, визначених пп.200.19.5 п.200.19 ст.200 Податкового кодексу України, для отриманням відшкодування податку на додану вартість у автоматичному режимі.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

Довідки про сплату та звільнення від сплати екологічного податку

Хмільницька ОДПІ інформує платників податків, що Постановою Кабміну України від 18 вересня 2013 р. № 685, яка опублікована в газеті « Урядовий кур'єр» від 21.09.2013 р. № 172 та набрала чинності з дня опублікування, затверджено форму довідки про сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та форми довідки про звільнення від сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Також визначено, що до запровадження видачі довідок про сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та про звільнення від сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів як бланків суворої звітності органи доходів і зборів під час ввезення транспортних засобів на митну територію України та виробники під час реалізації транспортних засобів видають зазначені довідки за зразками, затвердженими цією постановою.

З текстом нормативно-правового документа, а також формами довідок можна ознайомитись на веб-порталі Міндоходів України за наступним посиланням:

http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/postanovi-kabinetu-ministr/62831.html

Деякі питання випуску фінансових казначейських векселів

Хмільницька ОДПІ інформує, що відповідно до статті 22 Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" і пункту 19 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову 21 серпня 2013 р. N 683 «Деякі питання випуску фінансових казначейських векселів», якою затверджено Порядок видачі, обігу, обліку фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, та сплати за ними.

Зокрема, даний Порядок визначає механізм видачі, обігу, обліку фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, та сплати за ними (далі - казначейські векселі), для здійснення:

1) реструктуризації фактичної бюджетної заборгованості, що утворилася станом на 1 січня 2013 р., з урахуванням стану її погашення за видатками в частині:

бюджетної кредиторської заборгованості розпорядників бюджетних коштів та заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування;

бюджетних зобов'язань одержувачів бюджетних коштів;

2) відшкодування з бюджету на підставі висновку відповідного органу доходів і зборів сум податку на додану вартість, заявлених до відшкодування та підтверджених за результатами перевірки, але не відшкодованих на звітну дату платникові податку, який подав такому органові заяву про обрання способу відшкодування з бюджету суми податку на додану вартість шляхом отримання казначейських векселів.

Текст постанови офіційно оприлюднено в газеті «Урядовий кур'єр» N 172 від 21.09.2013 р

З документом можна ознайомитись на веб-сайті журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» за наступним посиланням:

http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/5984

Хмільницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області

Китайский гороскоп
Китайский
гороскоп
Японский гороскоп
Японский
гороскоп
Гороскоп древних Майа
Гороскоп
древних Майа
Гороскоп друидов
Гороскоп
друидов
Зороастрийский гороскоп
Зороастрийский
гороскоп
Гадание таро
Гадание
таро
Сонник
Сонник
Толкование имён
Толкование
имён
Книга перемен
Книга
перемен
Гадание по руке
Гадание
по руке

Read More

ЛІТИНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ - www.lityn.com.ua

Для розміщення реклами, оголошень на сайті пишіть на E-mail: lityn-support@ukr.net

Яндекс.Метрика